Aplikacja Makro companion

Poznaj nową aplikację Makro Companion - Twojego codziennego pomocnika zakupów z dostawą. Odkryj funkcjonalności takie jak: szybkie i łatwe zamawianie produktów, przeglądanie faktur i śledzenie statusu zamówienia!

METRO App
Więcej korzyści z aplikacji

co oferuje APLIKACJA makro companion?

Aplikacja została stworzona z myślą o ułatwieniu i przyspieszeniu procesu zamawiania produktów dla sektora gastronomicznego. Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest Twój czas, dlatego stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli zaoszczędzić go i skupić się na prowadzeniu biznesu.

Szybkie i łatwe zamawianie

Zamów zakupy z dostawą za pomocą Twojego smartfona lub tabletu, o dowolnej porze. Śledź status dostawy – dostęp do wszystkich zamówień masz w jednym miejscu i na bieżąco możesz sprawdzać status dostawy.

Faktury elektroniczne

W każdej chwili masz kontrolę nad wszystkimi zakupami. Możesz zobaczyć podgląd faktury, zapisać ją, a nawet udostępnić innym osobom.

Wyszukiwanie produktów

Chcesz przeczytać szczegółowe informacje dotyczące produktu? Możesz wpisać nazwę artykułu w aplikacji i przeczytać wszystkie informacje na jego temat. Skąd pochodzą warzywa i jaką powłokę ma wybrana patelnia? Aplikacja Ci to powie.

Zarządzaj wszystkimi kartami w jednej aplikacji

Masz więcej niż jedną firmę? Z łatwością zarządzaj wszystkimi swoimi kartami w aplikacji Makro Companion. W ten sposób możesz śledzić historię swoich zakupów i faktury dla danej firmy.

Gazetki promocyjne i oferty

Przeglądaj aktualne oferty, promocje i kupony rabatowe. Bądź zawsze na bieżąco!

Odkryj nasz asortyment

Oszczędź czas na szukaniu produktów. W aplikacji MAKRO Companion możesz z łatwością wyszukać dany artykuł, sprawdzić, czy jest on dostępny oraz jaką ma cenę.

Twoja lista zakupów

W aplikacji MAKRO Companion możesz stworzyć listę zakupów. Dodaj wybrane produkty i oferty z gazetek do swojej listy zakupów w aplikacji. Artykuł jest już w Twoim koszyku? Teraz możesz go odznaczyć ze swojej listy zakupów. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić swoje zakupy.

Jeszcze łatwiejsze zakupy

Aplikacja ułatwi Ci składanie zamówień i śledzenie dostawy. Wyszukaj produkt, sprawdź jego szczegóły a potem dodaj do listy i zamów! Aktualne oferty, ceny, podgląd faktur to tylko kilka z wielu przydatnych funkcji aplikacji.
Pobierz aplikację Makro Companion

POBIERZ APLIKACJĘ NA TELEFON

FAQ

Najczęściej zadawane pytania