Wyposażenie kuchni

Wyposażenie kuchni

Wyposażenie kuchni – jakie akcesoria wybrać? 

Odpowiednie wyposażenie do kuchni sprawi, że każda przestrzeń domowe lub biurowa będzie nie tylko funkcjonalna, ale również komfortowa i klimatyczna. Wybierając przedmioty do kuchni biurowych, warto postawić na klasyczne wyposażenie, takie jak duża liczba sztućców, zastawy czy misek na drobne przekąski. W domu poza podstawowymi elementami dobrze mieć również sprzęt, który ułatwi przygotowanie wszystkich ulubionych potraw.

Wyposażenie do kuchni – funkcjonalność i styl

Wyposażenie kuchni powinno być dobrane tak, by spełniało oczekiwania użytkowników nie tylko dotyczące funkcjonalności, lecz także stylu. Oprócz klasycznych elementów chętnie wybierane są designerskie gadżety, np. chlebaki, kubki, minimalistyczne wazony, fantazyjne świece, plakaty, sztuczne rośliny czy karafki. 
Naczynia jednorazowe

Naczynia jednorazowe

Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór naczyń jednorazowych – zarówno plastikowych, jak i ekologicznych, które coraz chętniej wybierane są przez klientów. Tego typu produkty są niezastąpione podczas różnego rodzaju imprez – naczyń nie trzeba myć ani przechowywać.

Dowiedz się więcej
Dzbanek filtrujący wodę

Dzbanki filtrujące i filtry do wody

Dzbanki filtrujące i filtry do wody znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i lokalach gastronomicznych. Urządzenia pozwalają uzyskać świeżą i czystą wodę. Nasza hurtownia oferuje najbardziej popularne wśród konsumentów dzbanki filtrujące i filtry do wody.

Dowiedz się więcej
Papier do pieczenia

Folie i papiery

Nasza hurtownia zaopatruje sklepy stacjonarne i internetowe w folie i papiery do użytku gastronomicznego i domowego. Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie i pakowanie potraw bez foli i papierów, dlatego oferujemy szeroki wybór akcesoriów dla kucharzy.

Dowiedz się więcej
Zastawa stołowa

Serwetki, obrusy

Serwetki i obrusy znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych i lokalach gastronomicznych. Produkty dostępne są w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór serwetek i obrusów w dowolnym stylu.

Dowiedz się więcej
Rękawiczki kuchenne

Rękawiczki

Rękawiczki jednorazowe pełnią funkcję ochronną. Są wyjątkowo istotne m.in. w branżach medycznej, przemysłowej, spożywczej oraz motoryzacyjnej. Znajdują również zastosowanie w gospodarstwach domowych. Nasza hurtownia oferuje rękawiczki jednorazowe spełniające szereg europejskich i światowych norm.

Dowiedz się więcej
Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne

Kucharze, którzy spędzają dużo czasu w kuchni, wiedzą, jak ważna jest jakość akcesoriów kuchennych. Umożliwiają one przygotowywanie potraw, przechowywanie żywności oraz pozwalają utrzymać porządek w kuchni. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy i lokale gastronomiczne, oferując wysokiej jakości przybory kuchenne.

Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO