Piekarnia, cukiernia

Pieczywo stanowi jeden z podstawowych składników codziennej diety wielu osób. Dzięki ogromnej różnorodności bez trudu można znaleźć produkt dopasowany do preferencji.

Piekarnia i cukiernia

Piekarnia online i stacjonarna

Pod względem rodzaju użytej mąki pieczywo dzielimy na pszenne, żytnie, mieszane i bezglutenowe, czyli wypiekane np. z mąki ryżowej, kukurydzianej, kokosowej czy gryczanej. Zarówno piekarnia online, jak i stacjonarna oferują szeroki wybór pieczywa o różnym składzie, smaku i zastosowaniu.

 Aby chleb czy bułki dłużej zachowały świeżość, powinny być przechowywane w chlebaku i wcześniej włożone do lnianego worka lub papierowej torebki. Dobrym sposobem na dłuższe zachowanie świeżości niekrojonego pieczywa jest mrożenie w szczelnie zamkniętych torebkach.

Świeże pieczywo jest niezbędnym produktem w śniadaniowniach serwujących zarówno wytrawne, jak i słodkie dania.

Cukiernia online i na miejscu

Cukiernie to ulubione sklepy wielbicieli słodkości. Można tu kupić wiele rodzajów ciast, ciasteczek, galaretek i drobnych przysmaków. Cukiernia online – podobnie jak stacjonarna –to miejsce, w którym warto zamówić torty na szczególne okazje. Współpracujący ze sklepem doświadczeni cukiernicy na zamówienie mogą przygotować ciasto ozdobione zgodnie z życzeniem klienta, np. owocami, jadalnym zdjęciem, postaciami z masy cukrowej lub kawałkami czekolady.
Pieczywo

Pieczywo

Chrupiące bułki, chleb czy bagietki to początek możliwości piekarskich.

Dowiedz się więcej
Pieczywo suche

Pieczywo suche

Mniej kaloryczną i lżejszą odmianą tradycyjnego chleba jest pieczywo chrupkie. Jego spożycie zaleca się w przypadku różnorodnych diet.

Dowiedz się więcej
Tortille, pity

Tortille, pity

Płaskie, cienkie placki, w które zawijane są różne składniki, czyli popularne w Meksyku oraz na Bliskim Wschodzie tortille i pity, coraz częściej goszczą na polskich stołach.
Dowiedz się więcej
Ciasta i wypieki

Ciasta i wypieki

Do wypieków najczęściej zaliczamy ciasta, ciastka oraz pieczywo. Zarówno słodkie, jak i wytrawne wypieki mogą być bazą do bardziej złożonych potraw.
Dowiedz się więcej
Spody i ciasta do dań

Spody i ciasta do dań 

Spody są świetną bazą do przygotowania wielu rodzajów ciast oraz tortów. W wersji wytrawnej stanowią także podstawę potraw np. we włoskim czy francuskim stylu.

Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO