Marki własne MAKRO – oczywisty wybór dla wszystkich Twoich potrzeb

Opracowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów: kucharzy, restauratorów i firm cateringowych. Dowiedz się, jak możesz wzbudzić entuzjazm swoich gości dzięki szerokiej gamie naszych produktów.

Nasze marki własne
Metro Professional

METRO PROFESSIONAL 

Chcesz pracować perfekcyjnie i wydajnie? Nasza marka METRO Professional oferuje przybory i sprzęty kuchenne zaprojektowane specjalnie dla profesjonalistów. 

Dowiedz się więcej
Metro Chef

METRO Chef

Oferujesz swoim gościom tylko to, co najlepsze? Pod naszą marką METRO Chef otrzymasz wysokiej jakości produkty spożywcze w opakowaniach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej
Metro Premium

METRO Premium

Szukasz czegoś wyjątkowego? Nasza marka METRO Premium oferuje najwyższej jakości kulinarne specjały. 

Dowiedz się więcej
Rioba

RIOBA

Marka RIOBA koncentruje swój świat na kawie i herbacie oraz wszystkich produktach, które są z nimi związane. Zainspiruj się bogatym asortymentem kaw, herbat, słodyczy i akcesoriów, które zainspirują smakiem Twoich klientów i wzbogacą ich doznania smakowe.

Dowiedz się więcej
Aro

ARO

Szeroka gama podstawowych produktów w przystępnych cenach.

Dowiedz się więcej
Fine Life

Fine life

Poznaj FINE LIFE - markę, która oferuje bogatą gamę produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się więcej
Tarrington House

tarrington house

Tarrington House jest synonimem wszystkiego, co czyni życie łatwiejszym i piękniejszym. Ta marka własna MAKRO oferuje elegancki design, wysoką jakość i komfort użytkowania przy doskonałym stosunku ceny do jakości. 

Dowiedz się więcej
Sigma

sigma

Sigma to szeroka gama produktów do profesjonalnej organizacji biura. Odznacza się wysoką jakością, funkcjonalnością i bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Dowiedz się więcej

jakie są korzyści dla Ciebie?

Oszczędność Twojego czasu

Opakowania naszych produktów są wielkością skrojone na profesjonalne potrzeby, a charakterystyczna szata graficzna pozwala szybko wybrać produkt spośród innych marek.

Większa wydajność w Twojej kuchni

Nasze produkty są przygotowane przez profesjonalistów z myślą o profesjonalistach z branży HoReCa, przemyślane tak, aby maksymalnie skrócić czas przygotowania posiłku.

Jakość na pierwszym miejscu

Nie idziemy na kompromisy względem jakości produktów. Starannie wybieramy dostawców naszych produktów i testujemy je w Akademii Inspiracji MAKRO, aby nasi klienci osiągali najlepsze rezultaty.
Odkryj dodatkowe usługi MAKRO
Mamy dla Ciebie znacznie więcej: od usług cyfrowych po osobiste doradztwo. Zobacz, jak razem z nami możesz rozwijać swój biznes. 
Dowiedz się więcej
CHCESZ KUPIĆ MARKI WŁASNE PRZEZ INTERNET?
Zobacz naszą ofertę produktów w sklepie internetowym.
Kup teraz