Zmywanie naczyń

Płyn i gąbki do zmywania naczyń

Środki do zmywania naczyń

Preparaty do mycia naczyń dostępne są w butelkach o różnej pojemności. W biurach i lokalach gastronomicznych szczególnie sprawdzą się płyny do naczyń w dużych butelkach. Do zmywarek polecane są tabletki, żele i nabłyszczacze. Dużym zainteresowaniem cieszą się ekologiczne środki do zmywania naczyń, stworzone na bazie substancji naturalnego pochodzenia z dodatkiem olejków eterycznych. Dostępne są również hipoalergiczne preparaty dla wrażliwej skóry

Zmywanie naczyń – niezbędne akcesoria

Zmywanie naczyń ręczne wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów, takich jak zmywaki kuchenne, szczotki do naczyń, szczotki do butelek czy druciaki w przypadku występowania silnych zabrudzeń. Praktycznymi produktami są również dozowniki na płyn do naczyń, uchwyty na gąbki i myjki silikonowe. 
Płyn do mycia naczyń

Płyny i żele

Zarówno w gastronomii, zakładach pracy, jak i gospodarstwie domowym żele i płyny do mycia naczyń należą do podstawowych środków czyszczących.
Dowiedz się więcej
Tabletki do zmywarki

Tabletki do zmywarki

Kapsułki do zmywarki nie tylko pomagają zaoszczędzić czas, który trzeba byłoby spędzić na myciu naczyń, ale także wodę oraz energię.
Naczynia w zmywarce

Sól i nabłyszczacz

Sól i nabłyszczacz do zmywarki mają za zadanie nie tylko podnieść skuteczność mycia, ale także chronić poszczególne elementy urządzenia przed wystąpieniem korozji.
Dowiedz się więcej
Środki do czyszczenia zmywarki

Czyszczenie zmywarki

Środki do czyszczenia zmywarki pomagają utrzymać sprzęt w dobrym stanie technicznym, zneutralizować nieprzyjemne zapachy i utrzymać wnętrze w higienicznej czystości.
Dowiedz się więcej
Akcesoria do zmywania naczyń

Akcesoria do zmywania

Suszarki, dozowniki, szczotki, gąbki… to proste akcesoria do zmywania naczyń, ułatwiające zachowanie czystości zarówno w domowej, jak i profesjonalnej kuchni.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO