Wyposażenie domu

Wyposażenie wnętrz domu

Wyposażenie domu – jakie wybrać? 

Wyposażenie domu wybierane jest zazwyczaj na etapie planowania wystroju przestrzeni – wiedząc, ile miejsca można na nie poświęcić, łatwiej kupować odpowiednio działające sprzęty właściwiej wielkości. Wiele osób decyduje się na kompletowanie najważniejszych przedmiotów stopniowo, dopasowując je do pojawiających się potrzeb. Oprócz funkcjonalności sprzętów ważne są również ich walory estetyczne. Dywany, chlebaki, lustra, wazony – to tylko niektóre przedmioty użytkowe dopełniające aranżację wnętrz. 

Wyposażenie wnętrz mieszkalnych i biurowych

Wyposażenie wnętrz to jeden z najważniejszych etapów urządzania mieszkania. W zależności od przeznaczenia pomieszczeń, warto wybierać funkcjonalne elementy wystroju, dzięki którym przestrzeń nabierze pożądanego charakteru. 
Pudełka do przechowywania

Artykuły do przechowywania

W szerokiej gamie produktów do wyposażenia domu, oferujemy kosze i pudełka do przechowywania drobiazgów oraz większych przedmiotów. Dzięki akcesoriom dostępnym w naszej hurtowni każdy z łatwością nie tylko uporządkuje, ale i udekoruje swoją przestrzeń.
Dowiedz się więcej
Świece ozdobne

Świece i świeczki

Świeczki dają delikatne światło i tworzą wyjątkowy nastrój. Można je postawić w salonie, sypialni lub w łazience – wszędzie tam, gdzie przytulny klimat odgrywa dużą rolę. W naszej hurtowni dostępny jest szeroki wybór świec w różnych kształtach i formach.
Dowiedz się więcej
Tekstylia do sypialni

Tekstylia

Tekstylia to ważny element wyposażenia domów, hoteli czy restauracji. Pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną. W ofercie naszej hurtowni dostępne są tekstylia najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej
Pudełka kartonowe do pakowania

Pakowanie

Pakowanie to szeroka kategoria, która obejmuje zarówno akcesoria zabezpieczające przedmioty w trakcie transportu, jak i papiery do pakowania prezentów. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy internetowe i stacjonarne we wszelkiego rodzaju produkty do pakowania.

Dowiedz się więcej
Środki owadobójcze

Środki owadobójcze

Każdy dom, biuro, hotel czy restauracja są narażone na występowanie owadów i insektów. Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór preparatów, które pomogą skutecznie pozbyć się owadów.

Dowiedz się więcej
Baterie paluszki

Baterie

Wszyscy korzystamy z baterii i akumulatorów, dlatego nie może ich zabraknąć w sklepach internetowych czy marketach. W naszej hurtowni każdy może znaleźć szeroki wybór baterii.

Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO