Dania gotowe mrożone

Dania gotowe mrożone

Mrożone dania i ich zastosowanie

Wiele gotowych potraw doskonale znosi przechowywanie w ujemnych temperaturach. Dlatego też gospodynie domowe często decydują się mrozić jedzenie pozostałe np. po uroczystości rodzinnej, by móc je odgrzać w dowolnym czasie. Gotowe dania mrożone są bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku gdy nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie posiłku. Aby danie nie straciło walorów smakowych, warto zastosować się do instrukcji zamieszczonej na opakowaniu.

Różnorodne gotowe dania mrożone

Mrożone dania cieszą się coraz większą popularnością, bo ich przygotowanie wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy. Nie trzeba szukać w sklepach potrzebnych składników, a następnie przyrządzać z nich konkretnej potrawy. Do najpopularniejszych gotowych dań z zamrażalnika należą produkty mączne (pierogi, uszka, pyzy), ryby w panierce, krokiety, lasagne i zapiekanki. Warto też wypróbować mrożone dania zawierające więcej płynów, jak fasolka po bretońsku, gulasz albo bigos.
Danie gotowe mięsne

Mięsne

Konsumenci uwielbiają mrożone dania z kilku powodów – można je przyrządzić w krótkim czasie i nie wymagają specjalnych zdolności kulinarnych, a mimo to charakteryzują się znakomitym smakiem. 
Dowiedz się więcej
Danie z makaronu

Dania z makaronu, ryżu, pierogi

Makaron, ryż i pierogi bardzo często goszczą na stołach polskich konsumentów. Gotowe potrawy można kupić w formie mrożonej, co znacznie przyspiesza czas przygotowywania obiadu lub kolacji. Nasza hurtownia oferuje bogaty wybór mrożonych dań, takich jak makaron na patelnię, mrożone pierogi czy ryż z warzywami na patelnię.
Dowiedz się więcej
Pizza

Pizza, przekąski

Mrożona pizza i przekąski są najczęściej wybierane przez osoby, którym brakuje czasu na gotowanie, jednak nie chcą rezygnować z pysznych dań. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy i lokale gastronomiczne w najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów.
Dowiedz się więcej
Danie gotowe warzywne

Warzywne

Kierując się potrzebami i oczekiwaniami konsumentów, oferujemy mrożone warzywa i mieszanki warzyw. Zaopatrujemy sklepy, restauracje i inne lokale gastronomiczne, które serwują gościom różnorodne warzywne potrawy.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO