Metro Chef – składniki Twojej pasji

Marka METRO Chef oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze dostosowane do profesjonalnych potrzeb szefów kuchni, tak aby mogli zaoferować swoim gościom to, co najlepsze.
Praca szefa kuchni to nieustanne poszukiwania nowych smaków, receptur, inspiracji i składników.
Dzięki szerokiej i różnorodnej ofercie produktów METRO Chef, pozwalamy naszym klientom skupić się na swojej pasji do gotowania, dając im bezpieczne, powtarzalne i wygodnie składniki. Oferujemy różne rozmiary opakowań, które są dostosowane do różnych potrzeb klientów.
Wraz z naszymi klientami i Szefami Kuchni nieustannie doskonalimy nasze produkty, aby zaspokajać wszystkie potrzeby profesjonalistów z branży gastronomiczno-hotelarskiej. Naszą ambicją jest móc oferować Państwu najlepsze produkty i rozwiązania, które pomogą Państwu zaoszczędzić i zwiększyć efektywność w codziennym prowadzeniu biznesu. Już dziś możemy poszczycić się blisko 1000 produktów METRO Chef, z których codziennie korzystają nasi klienci.

Trzy zalety METRO Chef

Dlaczego warto wybrać METRO Chef?

Dobry smak, jakość i wartości odżywcze

Aby oferować Ci doskonałe produkty, nasi dostawcy przestrzegają bardzo rygorystycznych wymogów. Każdy artykuł spożywczy jest wybierany według ścisłych kryteriów: zapachu, smaku, koloru i konsystencji, a jeśli chodzi o wartości odżywcze i smakowe naszych produktów, nigdy nie idziemy na kompromisy. Każdego roku w naszej kuchni testowej i laboratoriach partnerskich przeprowadzanych jest 2300 testów, dzięki którym doskonalimy nasze receptury i gwarantujemy stałą jakość produktów.

Odpowiedzialność 

Dążymy do odpowiedzialnego pozyskiwania produktów. Nasza strategia w tym zakresie obejmuje poszanowanie zasobów, zachowanie bioróżnorodności, dobrostan zwierząt, wartości odżywcze oraz etyczne zasady działania. Ochrona środowiska i utrzymanie bioróżnorodności oznaczają między innymi zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym poprzez promowanie recyklingu opakowań lub ograniczanie opakowań. Od 2013 roku zaowocowało to redukcją opakowań o ponad 280 ton. 

Opakowanie dopasowane do potrzeb

Każdy biznes ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego też wiele z naszych produktów dostępnych jest w kilku wariantach opakowaniowych. Dzięki temu każdy z klientów bez względu na wielkość działalności, może wybrać dla siebie odpowiednią ofertę.  

Najlepsze produkty METRO Chef

WĘDLINY DOJRZEWAJĄCE

Szeroki wybór wędlin długo dojrzewających dedykowanych do kuchni śródziemnomorskich, idealny jako przystawka, dodatek do pizzy czy makaronu.

sery do pizzy

Każda pizza ma swój niepowtarzalny smak i aromat, który osiąga dzięki zastosowaniu najlepszych serów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową METRO Chef.

ryby i owoce morza

Jedna z ważniejszych dla gastronomii kategorii, gdzie METRO Chef oferuje szeroki wybór zarówno świeżych, jak i mrożonych produktów.

MROŻONE WARZYWA I OWOCE

Mrożenie jest jedną z najbezpieczniejszych i najszybszych metod konserwowania żywności. W marce METRO Chef znajdziemy podstawowe produkty niezbędne w każdej kuchni, ale unikalne artykuły i dedykowane mieszanki.

WARZYWA KONSERWOWE I PIKLE

Warzywa konserwowe i pikle obecne są we wszystkich kuchniach świata. Dzięki ich właściwościom mogą być spożywane zarówno na ciepło, jak i na zimno. Polecamy szeroki wybór produktów METRO Chef.

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci pracę.
Więcej marek własnych