MAKRO Chef – składniki Twojej pasji

Oferujesz swoim gościom tylko to, co najlepsze? Nasza marka MAKRO Chef to wysokiej jakości produkty spożywcze w rozmiarach opakowań dostosowanych do Twoich potrzeb, które można wykorzystać do cateringu zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Pracujemy nad każdym składnikiem, znajdujemy idealne receptury, sprawdzamy praktyczność zastosowania, dbamy o trwałość i doskonalimy każdy szczegół, aż do uzyskania produktu idealnie odpowiadającego potrzebom szefów kuchni. Właśnie tak stworzyliśmy naszą markę MAKRO Chef. 

MAKRO Chef – wysokiej jakości produkty gastronomiczne
Bestsellerowe mięsa i ryby MAKRO Chef
Specjały MAKRO Chef
Trzy zalety MAKRO Chef

Dlaczego warto wybrać METRO Chef?

Dobry smak i umiejętności 

Aby oferować Ci doskonałe produkty, nasi dostawcy przestrzegają bardzo rygorystycznych wymogów. Każdy artykuł spożywczy jest wybierany według ścisłych kryteriów: zapachu, smaku, koloru i konsystencji. W tym procesie pomagają nam renomowani niezależni szefowie kuchni i eksperci kulinarni. Przepisy opracowywane są zgodnie z wymagającymi normami produkcyjnymi, a same produkty są testowane kilka razy w roku. 

Odpowiedzialność 

Dążymy do odpowiedzialnego pozyskiwania produktów. Nasza strategia w tym zakresie obejmuje poszanowanie zasobów, zachowanie bioróżnorodności, dobrostan zwierząt, wartości odżywcze oraz etyczne zasady działania. Ochrona środowiska i utrzymanie bioróżnorodności oznaczają między innymi zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym poprzez promowanie recyklingu opakowań lub ograniczanie opakowań. Od 2013 roku zaowocowało to redukcją opakowań o ponad 280 ton. 

Jakość i wartości odżywcze

Jeśli chodzi o wartości odżywcze i smakowe naszych produktów i przepisów, nigdy nie idziemy na kompromisy. Każdego roku w naszej kuchni testowej i laboratoriach partnerskich przeprowadzanych jest 2300 testów, dzięki którym gwarantujemy stałą jakość i doskonalimy nasze receptury. 
Nasza obietnica

Obietnica MAKRO Chef 

 MAKRO Chef
Jednym z naszych priorytetów jest zdrowie konsumentów. Z naszych receptur usunęliśmy 106 kontrowersyjnych dodatków, ograniczyliśmy także użycie soli i cukru, przy jednoczesnym zachowaniu walorów sensorycznych produktów. Dzięki temu z naszych receptur udało się usunąć 1072 tony cukru. Naszym celem jest uprzywilejowanie smaku i zbliżenie się do wyrobów domowych.  
Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych