Karma dla psa

Pies jedzący karmę

Karma dla psa – jaką wybrać? 

Karma dla psa dostosowana jest zazwyczaj do wieku zwierzaka i potrzeb konkretnej rasy. Weterynarze bardzo często polecają zróżnicowane karmy dla szczeniaków, dorosłych psów i seniorów. Ich skład jest zbilansowany i dostosowany do konkretnej grupy psów. Ważny jest także rodzaj witamin i dodatkowych suplementów diety. 

Wysoka jakość karmy dla psa

Karmy dla psa najwyższej jakości kupują przede wszystkim właściciele czworonogów, którym zależy na zbilansowanym żywieniu lub których zwierzaki potrzebują pokarmu weterynaryjnego. Tacy klienci dokładnie sprawdzają ich skład i przykładają do niego dużą wagę. W jedzeniu dla zwierząt niezwykle ważna jest zawartość naturalnych składników, na bazie których karma została przygotowana
Karma sucha dla psa

Karma sucha

Dla właścicieli czworonogów najważniejsze jest zdrowie ich pupili, dlatego sucha karma dla psa powinna być dobrej jakości. Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór karm rekomendowanych przez weterynarzy. Zaopatrujemy profesjonalne sklepy zoologiczne, markety i sklepy internetowe w suche karmy dla psów, dostosowane zarówno do wieku, jak i indywidualnych potrzeb zwierząt.
Dowiedz się więcej
Karma mokra dla psa

Karma mokra

Mokra karma dla psa jest podstawą żywienia czworonoga. Podczas wyboru produktu, klienci kierują się przede wszystkim zawartością składników odżywczych, renomą producenta oraz ceną. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór karm – bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby psów, jak i oczekiwania ich właścicieli. 
Dowiedz się więcej
Przysmaki dla psa

Przekąski

Oprócz karmy mokrej i suchej właściciele zwierząt chętnie wybierają przekąski dla swoich psów. Obecnie na rynku jest szeroki wybór produktów Nasza hurtownia ma w swojej ofercie wiele rodzajów smakołyków dla psów.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO