Sprzątanie i czyszczenie

Środki do sprzątania domu

Środki do sprzątania – zastosowanie 

Produkty do sprzątania mają szerokie zastosowanie w domach, biurach, lokalach, obiektach przemysłowych czy miejscach użyteczności publicznej. Środki czystości to m.in. płyny, mleczka i spraye, pozwalające utrzymać wysoki poziom higieny w kuchniach, łazienkach, pokojach, korytarzach i innych pomieszczeniach szczególnie podatnych na zabrudzenia.

Jakie produkty do sprzątania warto wybrać?

Najwyższej jakości produkty czyszczące zawierają substancje czynne, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale również pielęgnują, impregnują powierzchnie oraz tworzą powłoki zabezpieczające. Warto wybierać produkty do sprzątania o specjalnym przeznaczeniu, np. do czyszczenia płyt kuchennych, sanitariatów, podłóg drewnianych czy glazury. Dzięki temu usuwanie zabrudzeń i pielęgnacja będą jeszcze bardziej efektywne.
Sprzątanie łazienki

Łazienka

Łazienka to miejsce szczególnie narażone na występowanie bakterii i grzybów, dlatego ważne jest stosowanie odpowiednich środków, które czyszczą i eliminują zagrożenia.
Dowiedz się więcej
Sprzątanie kuchni

Kuchnia

Kuchnia to miejsce przygotowywania posiłków, dlatego warto zadbać o to, by nie dostały się do niej szkodliwe dla zdrowia bakterie, grzyby i pleśnie.
Dowiedz się więcej
Sprzątanie toalety

Toaleta

Środki do czyszczenia toalet pomagają szybko i skutecznie usunąć osady i szkodliwe dla zdrowia bakterie, gnieżdżące się na powierzchni miski oraz deski klozetowej.
Dowiedz się więcej
Akcesoria do sprzątania

Akcesoria do sprzątania

Takie akcesoria do sprzątania, jak szczotki, gąbki czy ściereczki, ułatwiają usuniecie zanieczyszczeń niemal z każdej powierzchni, pozostawiając ją czystą i suchą.
Dowiedz się więcej
Czyszczenie płytek

Specjalne środki czyszczące

Profesjonalne środki czystości najczęściej są wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy, gastronomii i hotelarstwie.
Dowiedz się więcej
Ręcznik papierowy

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe świetnie się sprawdzają nie tylko w gospodarstwie domowym, ale także w obiektach użyteczności publicznej, gastronomii czy zakładach pracy.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO