Kosmetyki do kąpieli

Produkty do kąpieli

Jak wybrać produkty do kąpieli?

Podczas wyboru produktów do mycia najlepiej kierować się dobrym składem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Żel pod prysznic jest podstawowym kosmetykiem, który ma za zadanie nie tylko oczyścić skórę. Produkty do kąpieli wzbogacone o wyciągi roślinne nawilżają, odżywiają i chronią płaszcz lipidowy naskórka. Żele i mydła dostosowane są do różnych potrzeb skóry – przy wyborze warto kierować się podanymi przez producenta właściwościami. Nie można zapominać o peelingach, które doskonale uzupełniają zabiegi higieniczne, ponieważ złuszczają martwy naskórek. 

Kosmetyki do kąpieli dla całej rodziny

Każda skóra ma inne potrzeby, dlatego każdy członek rodziny powinien zaopatrzyć się we własne kosmetyki myjące. Zarówno skóra kobieca, jak i męska wymagają dobrego nawilżenia i odżywienia. Nie bez znaczenia mają również walory zapachowe kosmetyków. Cytrusowe, kwiatowe, orientalne, drzewne, świeże – wybór jest ogromny. Kosmetyki do kąpieli dla dzieci są neutralne zapachowo. Zawierają substancje pielęgnujące dostosowane do delikatnej skóry malucha. Są łagodne dla skóry, mają neutralne pH i nie naruszają naturalnej bariery ochronnej naskórka. 
Żele pod prysznic

Żele pod prysznic

Żele pod prysznic to jedne z chętniej wybieranych kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała. W zależności od składu mają różne właściwości, np. nawilżające, odświeżające czy hipoalergiczne.
Dowiedz się więcej
Szare mydło naturalne

Mydła

Zarówno mydło w płynie, jak i w kostce ma właściwości myjące i dzięki odpowiedniemu składowi wspiera codzienną higienę skóry całego ciała.
Dowiedz się więcej
Sól do kąpieli

Płyny i sole

Zarówno płyny, jak i sole do kąpieli, nie tylko pomagają się odprężyć, działają kojąco i relaksująco, ale także korzystnie wpływają na stan skóry, dzięki zawartości cennych składników.
Dowiedz się więcej
Akcesoria do kąpieli

Akcesoria do kąpieli

Praktyczne akcesoria do kąpieli nie tylko pomagają w utrzymaniu higieny ciała, ale także sprawiają, że kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO