Herbata

Herbata

Herbata – różne rodzaje

Pierwsze zapiski na temat herbaty pochodzą z ok. X w. p.n.e. Wiadomo, że Chińczycy jako pierwsi zaczęli uprawiać krzewy herbaciane, a ich pąki i liście wykorzystywać do przyrządzania napoju o charakterystycznym smaku i aromacie, które zależą od warunków dojrzewania oraz sposobu późniejszej obróbki. Najbardziej przetworzona jest herbata czarna, otrzymywana po procesach więdnięcia, skręcania, utleniania i suszenia. Znacznie krótszej obróbce podlegają biała, żółta i zielona herbata. Do herbat zalicza się także napary z suszu owocowego i ziół (mięta, lipa, rumianek).

Herbaty na prezent

Herbata występuje pod różnymi postaciami, jest także częstym dodatkiem do gotowych napojów, zwłaszcza energetyzujących. Zarówno zielona herbata, jak i większość innych odmian mogą występować w postaci mieszanek lub z dodatkiem aromatycznych owoców, płatków kwiatowych lub intensywnych przypraw. Dla wielbicieli tego napoju, herbaty na prezent to świetny pomysł.
Herbata czarna i Earl Grey

Czarna i Earl Grey

Herbata, obok kawy, jest najchętniej spożywanym napojem wśród polskich konsumentów. Do wyboru jest wiele jej rodzajów, różnią się one smakiem, aromatem i właściwościami. Oferta naszej hurtowni obejmuje szeroki wybór herbat, który pozwoli odkryć prawdziwe bogactwo tego napoju.
Dowiedz się więcej
Herbata zielona i biała

Zielone i białe

Na smak herbaty ma wpływ wiele czynników, m.in. pochodzenie i proces obróbki. W naszym kraju najpopularniejsze są czarne herbaty, jednak dużym uznaniem cieszą się również herbaty zielone i białe.
Dowiedz się więcej
Herbata owocowa

Owocowe

Herbaty owocowe to susz z liści lub połączenie tradycyjnej herbaty z kawałkami owoców. Najpopularniejsze są herbaty malinowe, z żurawiny, dzikiej róży, aronii i truskawki. Jednak na rynku dostępny jest o wiele większy wybór herbat. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy w najwyższej jakości herbaty owocowe uwielbiane przez konsumentów.
Dowiedz się więcej
Herbata ziołowa

Ziołowe

Istnieje wiele rodzajów herbat ziołowych, które różnią się od siebie smakiem i właściwościami. Do wyboru są herbatki ziołowe sypane oraz w saszetkach. W naszej hurtowni dostępna jest szeroka oferta herbat ziołowych, które pozwolą na przygotowanie aromatycznych naparów.
Dowiedz się więcej
Herbata fukcjonalna

Funkcjonalne

Herbaty funkcjonalne są bardzo często wybierane przez konsumentów ze względu na właściwości zdrowotne oraz pyszny smak. W naszym asortymencie oferujemy wysokiej jakości herbaty funkcjonalne o naturalnym składzie.
Dowiedz się więcej
Herbata instant rozpuszczalna

Instant

Instant to granulowana herbata rozpuszczalna, która jest niezwykle prosta w przygotowaniu. Wyróżnia się słodkim smakiem i aromatem. W naszej hurtowni dostępny jest szeroki wybór herbat instant w różnych wariantach smakowych.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO