Karma dla zwierząt

Zarówno karma sucha, jak i mokra to najpopularniejszy rodzaj pożywienia podawany czworonożnym pupilom. Nic dziwnego, że producenci oferują nowe smaki i składy. Każda karma powinna spełniać określone normy, a im jest bogatsza w naturalne składniki, tym lepiej. 

Karma sucha i mokra

Karma dla zwierząt – jaką wybrać?

Karma dla zwierząt to podstawowe jedzenie większości pupili. Pożywienie może różnić się smakiem lub składem, który ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierzęcia. Odpowiednia zawartość naturalnych składników i witamin pozwala utrzymać pupila w dobrym zdrowiu.

Dla kogo hurtownia karmy dla zwierząt?

Hurtownia karmy dla zwierząt oferuje zróżnicowane produkty dostosowane do potrzeb zdrowotnych czworonogów. Hurtownie zaopatrują m.in. sklepy zoologiczne i zakłady weterynaryjne w najważniejsze akcesoria, karmę i innego rodzaju asortyment. Wszystkie te rzeczy dostępne są w jednym miejscu, co znacznie ułatwia i przyspiesza zakupy. Kupując w hurtowni, istnieje możliwość uzyskania dodatkowych zniżek i atrakcyjnych rabatów. 
Karma dla psów

Dla psów

Właścicielom czworonożnych przyjaciół zależy na dostępie do suchej i mokrej karmy ze składem dostosowanym do potrzeb swojego zwierzęcia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów karmy, która spełnia podstawowe zalecenia żywieniowe weterynarzy. 
Dowiedz się więcej
Karma dla kotów

Dla kotów

Jedzenie dla kotów jest szczególnie istotne, ponieważ jego skład w dużej mierze wpływa na ich zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie. Żołądek kota jest mocno wybredny, dlatego tak ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta w życiu tych czworonogów.
Dowiedz się więcej
Żwirek dla kota

Żwirek, trociny 

Akcesoria dla zwierząt mają dokładne przeznaczenie. Mniejsze zwierzęta potrzebują wygodnych trocin do spania, natomiast koty żwirku do kuwety. Właściciele pupili zazwyczaj szukają produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO