Środki czystości i chemia gospodarcza 

Środki czystości i chemia gospodarcza to produkty niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, biurach, lokalach czy instytucjach użytku publicznego. Profesjonale środki ułatwią czyszczenie dużych powierzchni i newralgicznych miejsc.

Środki czystości do domu

Środki czystości i chemia – zastosowanie 

Środki czystości obejmują wszelkiego rodzaju produkty do sprzątania, takie jak płyny do naczyń, mleczka do czyszczenia, produkty do zmywarki, produkty do dezynfekcji, preparaty do czyszczenia sanitariatów, podłóg czy dywanów oraz proszki do prania i płukania. Profesjonalne preparaty pomogą zadbać o czystość w poszczególnych pomieszczeniach oraz efektywnie usunąć zabrudzenia z ręczników, ścierek czy fartuchów.

Hurtownie środków czystości

W hurtowniach dostępny jest szeroki asortyment środków czystości i chemii gospodarczej o różnym zastosowaniu. Produkty pomogą zadbać o odpowiedni poziom higieny zarówno w prywatnych domach, jak i miejscach użytku publicznego. Hurtownie środków czystości oferują atrakcyjne ceny i specjalne rabaty dla klientów.
Środki do prania tkanin

Pranie i prasowanie

Profesjonalne środki piorące i odplamiające pozwalają efektywnie usunąć zabrudzenia z tkanin. Natomiast preparaty zmiękczające znacząco ułatwią prasowanie wszelkiego rodzaju materiałów, nawet szczególnie podatnych na zagniecenia.
Dowiedz się więcej
Artykuły i środki do sprzątania

Sprzątanie i czyszczenie

Dostępne na rynku artykuły i środki do sprzątania umożliwiają utrzymanie pomieszczeń i wyposażenia w czystości. Przeznaczone są do czyszczenia powierzchni płaskich, dywanów, sanitariatów, mebli czy wyposażenia kuchni.
Dowiedz się więcej
Akcesoria do zmywania naczyń

Zmywanie naczyń

To szeroka kategoria, w skład której wchodzą wszelkiego rodzaju środki do zmywania i akcesoria umożliwiające efektywne i szybkie mycie naczyń. Przydadzą się nie tylko płyny do mycia i gąbka, ale również inne produkty, które ułatwiają tę czynność. 
Dowiedz się więcej
Worki na śmieci

Worki na śmieci

Producenci worków na odpady oferują produkty o różnych rozmiarach i grubości. Mogą mieć dowolną pojemność w zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowym ułatwieniem są rozwiązania podnoszące komfort, takie jak rączki do przenoszenia lub zwężane zamknięcia. 
Odświeżacz powietrza

Odświeżacze powietrza

Zapachy w formie odświeżaczy do powietrza sprawdzają się zarówno w toaletach, jak i wewnątrz pomieszczeń w lokalach usługowych. Wielu klientów nie wyobraża sobie swojego ulubionego sklepu bez charakterystycznego zapachu, z którym będzie mu się kojarzył. 
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO