MAKRO Professional – liczy się każdy szczegół

MAKRO Professional to linie produktów opracowane dla profesjonalistów z branży gastronomicznej. Dzięki nim wyposażysz swój lokal od A do Z: od sprzętu kuchennego po meble tarasowe, przybory kuchenne, opakowania na żywność, artykuły jednorazowego użytku i wszystko, co niezbędne do sprzątania i zapewnienia higieny.  

MAKRO Professional – wysokiej jakości produkty dla gastronomii
Bestsellery do pakowania i sprzątania MAKRO Professional
Bestsellerowe urządzenia i przybory kuchenne MAKRO Professional
Trzy zalety MAKRO Professional

Dlaczego warto wybrać MAKRO Professional?

Niezawodność i trwałość 

Sprzęt marki MAKRO Professional jest testowany przez naszych ekspertów, aby sprostać potrzebom profesjonalistów z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Spełnia rygorystyczne kryteria wydajności i niezawodności, dzięki czemu Ty możesz całkowicie skoncentrować się na swojej pracy. 

Możliwość dokupienia sprzętu  

Twoja firma się rozwija, a może chcesz odnowić wyposażenie hotelu, kawiarni lub restauracji? Nasze linie produktów MAKRO Professional są cały czas monitorowane, dzięki czemu możesz uzupełnić sprzęt, gdy tylko potrzebujesz. 

Produkty dla każdego 

Marka MAKRO Professional oferuje szeroką gamę produktów, które pozwalają wyposażyć profesjonalne obszary hoteli, barów, kawiarni i restauracji, ale także sklepów detalicznych, firm cateringowych, piekarni, cukierni czy barów typu fast food.  
Our Nasza obietnica

MAKRO PROFESSIONAL, MARKA STWORZONA DLA PROFESJONALISTÓW 

METRO Professional

Wyboru profesjonalnego sprzętu nie należy pozostawiać przypadkowi. To ważna inwestycja, która musi być trwała i dawać Ci pełną satysfakcję każdego dnia. Sprzęt musi być dostosowany do ewentualnych ograniczeń, solidny, praktyczny, łatwy w utrzymaniu i przede wszystkim musi spełniać wymagania Twojej restauracji, firmy cateringowej lub hotelu.

Od dziesięcioleci projektujemy profesjonalne kuchnie naszych klientów. To wieloletnie doświadczenie u boku klientów pozwala nam doskonale zrozumieć wszystkie problemy i wyzwania, z jakimi się borykasz.

Aby być zawsze bliżej Ciebie, stworzyliśmy własną markę sprzętu i przyborów, które zapewnią Ci spokojną głowę.

Ambicją marki MAKRO Professional jest oferowanie niezawodnych, wysokowydajnych produktów dostępnych przez cały rok i spełniających wszystkie potrzeby branży gastronomicznej. 

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych