METRO Professional – liczy się każdy szczegół

METRO Professional to linie produktów opracowane dla profesjonalistów z branży gastronomicznej. Dzięki nim wyposażysz swój lokal od A do Z: od sprzętu kuchennego po meble tarasowe, przybory kuchenne, opakowania na żywność, artykuły jednorazowego użytku i wszystko, co niezbędne do sprzątania i zapewnienia higieny.  

MAKRO Professional – wysokiej jakości produkty dla gastronomii
Trzy zalety MAKRO Professional

Dlaczego warto wybrać METRO Professional?

Niezawodność i trwałość 

Sprzęt marki METRO Professional jest testowany przez naszych ekspertów, aby sprostać potrzebom profesjonalistów z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Spełnia rygorystyczne kryteria wydajności i niezawodności, dzięki czemu Ty możesz całkowicie skoncentrować się na swojej pracy. 

Możliwość dokupienia sprzętu  

Twoja firma się rozwija, a może chcesz odnowić wyposażenie hotelu, kawiarni lub restauracji? Nasze linie produktów METRO Professional są cały czas monitorowane, dzięki czemu możesz uzupełnić sprzęt, gdy tylko potrzebujesz. 

Produkty dla każdego 

Marka METRO Professional oferuje szeroką gamę produktów, które pozwalają wyposażyć profesjonalne obszary hoteli, barów, kawiarni i restauracji, ale także sklepów detalicznych, firm cateringowych, piekarni, cukierni czy barów typu fast food.  

ARTYKUŁY JEDNORAZOWE

Dobry posiłek nie zawsze musi być spożywany przy restauracyjnym stoliku. Równie dobrze może smakować na świeżym powietrzu lub przywieziony do domu. Dzięki produktom jednorazowym METRO Professional dajemy naszym klientom i ich konsumentom możliwość wyboru, gdzie zechcą celebrować swój posiłek.

PROFESJONALNE PRODUKTY CZYSZCZĄCE i PAPIERy

W biznesie gastronomicznym liczy się każdy szczegół, także ten niewidoczny dla klienta. Regularne używanie profesjonalnych produktów do czyszczenia w znaczący sposób ułatwia utrzymanie idealnego porządku, a co za tym idzie wyższej jakości serwowanych usług.

Nasza obietnica

METRO PROFESSIONAL, MARKA STWORZONA DLA PROFESJONALISTÓW 

METRO Professional

Wyboru profesjonalnego sprzętu nie należy pozostawiać przypadkowi. To ważna inwestycja, która musi być trwała i dawać Ci pełną satysfakcję każdego dnia. Sprzęt musi być dostosowany do ewentualnych ograniczeń, solidny, praktyczny, łatwy w utrzymaniu i przede wszystkim musi spełniać wymagania Twojej restauracji, firmy cateringowej lub hotelu.

Od dziesięcioleci projektujemy profesjonalne kuchnie naszych klientów. To wieloletnie doświadczenie u boku klientów pozwala nam doskonale zrozumieć wszystkie problemy i wyzwania, z jakimi się borykasz.

Aby być zawsze bliżej Ciebie, stworzyliśmy własną markę sprzętu i przyborów, które zapewnią Ci spokojną głowę.

Ambicją marki METRO Professional jest oferowanie niezawodnych, wysokowydajnych produktów dostępnych przez cały rok i spełniających wszystkie potrzeby branży gastronomicznej. 

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych