Aro - Podstawowe produkty dla profesjonalistów

Oto sposób na duże zakupy za niską cenę! Klienci biznesowi doceniają naszą sprawdzoną markę własną Aro jako rzetelną ofertę, która zaspokaja podstawowe potrzeby restauratorów, hotelarzy i firm cateringowych. Pod tą marką oferujemy szeroką gamę standardowych produktów w jakości gastronomicznej i w najlepszych cenach. 

Aro – podstawowe produkty dla gastronomii
Trzy zalety Aro 

Dlaczego warto wybrać Aro?

Gwarantowana jakość 

Produkty marki Aro spełniają rygorystyczne wymagania, aby zapewnić stałą jakość przez cały rok. Są starannie dobierane i opracowywane przez naszych ekspertów, aby odpowiedzieć na Twoje zapotrzebowanie na produkty spożywcze i sprzęt. Nasz asortyment to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. 

Twój budżet jest pod kontrolą

Produkty Aro są wyjątkowo konkurencyjne. Zaoszczędzisz więc, kupując dobre produkty w dobrych cenach. Utrzymujemy nasze ceny na jak najniższym poziomie bez uszczerbku na jakości! Dzięki temu możesz ustalić swój budżet i marże, a jednocześnie oferować klientom wspaniałe produkty. 

Odpowiadamy na Twoje zapotrzebowanie 

W naszej ofercie produktów Aro znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz spośród podstawowych produktów spożywczych i niespożywczych. Nasza marka własna Aro, stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów, ma za zadanie ułatwić Ci życie – w najlepszych cenach. 
Nasza obietnica

PRODUKTY ARO SĄ KONTROLOWANE I IDENTYFIKOWALNE 

METRO Aro

Jako międzynarodowa marka należąca do MAKRO monitorujemy jakość naszych produktów na wszystkich rynkach. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na pochodzenie produktów i warunki ich wytwarzania, ale kontrolujemy też opakowania aż do momentu wprowadzenia ich do sprzedaży.

Nasze produkty są co roku testowane według surowych kryteriów i norm. Kładziemy nacisk na higienę, obsługę zapasów, kontrolę temperatury orz identyfikowalność produktów świeżych.  

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych