Aro - Podstawowe produkty dla profesjonalistów

Oto sposób na duże zakupy za niską cenę! Klienci biznesowi doceniają naszą sprawdzoną markę własną Aro jako rzetelną ofertę, która zaspokaja podstawowe potrzeby restauratorów, hotelarzy i firm cateringowych. Pod tą marką oferujemy szeroką gamę standardowych produktów w jakości gastronomicznej i w najlepszych cenach. 

Aro – podstawowe produkty dla gastronomii
Bestsellerowe produkty spożywcze Aro
Bestsellerowe produkty niespożywcze Aro
Trzy zalety Aro 

Dlaczego warto wybrać Aro?

Gwarantowana jakość 

Produkty marki Aro spełniają rygorystyczne wymagania, aby zapewnić stałą jakość przez cały rok. Są starannie dobierane i opracowywane przez naszych ekspertów, aby odpowiedzieć na Twoje zapotrzebowanie na produkty spożywcze i sprzęt. Nasz asortyment to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. 

Twój budżet jest pod kontrolą

Produkty Aro są wyjątkowo konkurencyjne. Zaoszczędzisz więc, kupując dobre produkty w dobrych cenach. Utrzymujemy nasze ceny na jak najniższym poziomie bez uszczerbku na jakości! Dzięki temu możesz ustalić swój budżet i marże, a jednocześnie oferować klientom wspaniałe produkty. 

Odpowiadamy na Twoje zapotrzebowanie 

W naszej ofercie produktów Aro znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz spośród podstawowych produktów spożywczych i niespożywczych. Nasza marka własna Aro, stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów, ma za zadanie ułatwić Ci życie – w najlepszych cenach. 
Nasza obietnica

PRODUKTY ARO SĄ KONTROLOWANE I IDENTYFIKOWALNE 

METRO Aro

Jako międzynarodowa marka należąca do MAKRO monitorujemy jakość naszych produktów na wszystkich rynkach. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na pochodzenie produktów i warunki ich wytwarzania, ale kontrolujemy też opakowania aż do momentu wprowadzenia ich do sprzedaży.

Nasze produkty są co roku testowane według surowych kryteriów i norm. Kładziemy nacisk na higienę, obsługę zapasów, kontrolę temperatury orz identyfikowalność produktów świeżych.  

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych