Aro - Podstawowe produkty dla profesjonalistów

Marka Aro to doskonały wybór dla klientów, którzy cenią dobrą i sprawdzona jakość towarów połączonych z atrakcyjną ceną. Produkty Aro, które znajdują się w ofercie MAKRO zaspokajają podstawowe potrzeby klientów gastronomicznych oraz handlu tradycyjnego i dostępne są w opakowaniach dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Wśród blisko 1000 produktów oferujemy najważniejsze produkty spożywcze, chemiczne oraz przemysłowe.

Aro – podstawowe produkty dla gastronomii
Trzy zalety Aro 

Dlaczego warto wybrać Aro?

Gwarantowana jakość 

Produkty Aro spełniają wszystkie rygorystyczne wymagania, jakie stawiamy produktom naszych marek własnych. Starannie dobierane i kontrolowane przez naszych ekspertów według surowych norm i kryteriów, odpowiadają na zapotrzebowanie i oczekiwania, jakie nasi klienci stawiają wobec marki o najniższej cenie. Nasz asortyment to gwarancja bezpieczeństwa, niezawodności i powtarzalności.

Twój budżet jest pod kontrolą

Wybierając produkty Aro, kupujesz dobre produkty w atrakcyjnej cenie. Dzięki atrakcyjnym cenom bez uszczerbku na jakości, możesz zaoszczędzić dodatkowe kwoty w swoim budżecie.

Odpowiadamy na Twoje zapotrzebowanie 

Nasza marka została stworzona aby ułatwić klientom biznesowym prowadzenie ich biznesu, dzięki szerokiemu asortymentowi o różnorodnych opakowaniach i atrakcyjnych cenach.  

Szeroki asortyment

Wybór opakowań

Stale kontrolowana jakość

Ceny, na które możesz sobie pozwolić

Nasza obietnica

PRODUKTY ARO SĄ KONTROLOWANE I IDENTYFIKOWALNE 

METRO Aro

Jako międzynarodowa marka należąca do MAKRO monitorujemy jakość naszych produktów na wszystkich rynkach. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na pochodzenie produktów i warunki ich wytwarzania, ale kontrolujemy też opakowania aż do momentu wprowadzenia ich do sprzedaży.

Nasze produkty są co roku testowane według surowych kryteriów i norm. Kładziemy nacisk na higienę, obsługę zapasów, kontrolę temperatury orz identyfikowalność produktów świeżych.  

Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie.
Więcej marek własnych