Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne obejmują asortyment związany m.in. z utrzymaniem czystości w domu, a także w restauracjach, lokalach czy biurach. Zapewniają również domową i profesjonalną pielęgnację. W sklepach internetowych i stacjonarnych dostępny jest szeroki wybór artykułów higienicznych o różnym zastosowaniu, np. papier toaletowy, chusteczki, płatki kosmetyczne, odświeżacze powietrza, mydła, preparaty do czyszczenia powierzchni, środki dezynfekujące i wiele innych.  

Hurtownia artykułów higienicznych

Hurtownia artykułów higienicznych kompleksowo zaopatruje sklepy, drogerie, restauracje, bary, salony kosmetyczne i inne lokale usługowe. W jednym miejscu można znaleźć niezbędne produkty do codziennego stosowania. Kupując artykuły w hurtowni, klient może liczyć na atrakcyjne ceny i rabaty. 
Artykuły higieny intymnej dla kobiet

Higiena intymna

Właściwa higiena intymna mężczyzn oraz kobiet pomaga zachować właściwe pH skóry, leczyć drobne otarcia oraz usuwać bakterie i grzyby mogące powodować dolegliwości.
Dowiedz się więcej
Chusteczki higieniczne

Chusteczki

Chusteczki w zależności czy suche czy nawilżane, mają bardzo szerokie zastosowanie. Przydatne podczas przeziębienia, ale i w codziennym życiu. Niezbędne w każdej torbie, dziecięcym plecaku czy na spacerze.
Dowiedz się więcej
Papier toaletowy

Papier toaletowy

Papier toaletowy od wielu lat jest jednym z najważniejszych artykułów higienicznych w gospodarstwach domowych, hotelach, biurach i innych lokalach wyposażonych w toalety.
Dowiedz się więcej
Patyczki do uszu

Artykuły higieniczne 

Patyczki do uszu, waciki i płatki kosmetyczne są ważnymi artykułami higienicznymi, które pomagają w demakijażu oraz usunięciu zanieczyszczeń z całej twarzy.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO