Odświeżacze powietrza 

Odświeżacz powietrza

Odświeżacze powietrza – przyjemny zapach w każdym miejscu

Odświeżacze powietrza zazwyczaj stosowane są w pomieszczeniach, w których pojawiają się klienci. Przyjemny zapach sprawia, że miejsce kojarzy się pozytywnie i zachęca do ponownych odwiedzin. Lokale usługowe, kawiarnie czy restauracje już dawno postawiły na jeden, konkretny zapach, z którym starają się być kojarzone. Zazwyczaj jest on delikatny i stonowany. 

Dla kogo odświeżacz powietrza?

Odświeżacz powietrza to produkt, który sprawdzi się w każdej przestrzeni – orzeźwia strefy sanitarne, wnętrza lokali i restauracji. Wysokiej jakości produkty nie maskują przykrych zapachów, a skutecznie je eliminują. Właściciele gospodarstw domowych, biur czy lokali usługowych mają do wyboru szeroką gamę odświeżaczy.
Elektryczny odświeżacz powietrza

Elektryczne 

Elektryczne odświeżacze powietrza pomagają skutecznie zamaskować nieprzyjemne zapachy i nadać pomieszczeniu wyjątkowego, świeżego aromatu na długi czas.
Dowiedz się więcej
Automatyczny odświeżacz powietrza

Autospraye 

Automatyczny odświeżacz powietrza świetnie się sprawdza niemal we wszystkich pomieszczeniach – od niewielkich łazienek po duże przestrzenie biurowe.
Dowiedz się więcej
Odświeżacz powietrza w sprayu

Aerozole

Odświeżacz powietrza w sprayu pozwala szybko i skutecznie wyeliminować nieprzyjemne zapachy, w kilka chwil zastępując je przyjemną, świeżą wonią.
Dowiedz się więcej
Odświeżacz powietrza w płynie

Żele i płyny

Zapach odgrywa niezwykle ważną rolę we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, dlatego warto zadbać o to, by w biurze, kuchni czy łazience znajdował się odświeżacz w żelu lub płynie.
Dowiedz się więcej
Odświeżacz do tkanin

Do tkanin

Odświeżacz do tkanin skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy z różnych powierzchni materiałowych trudnych do prania, jak dywany, zasłony czy obicia mebli.
Dowiedz się więcej
Świeczki zapachowe

Świece zapachowe

Świeczki zapachowe nie tylko nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, ale także zachwycają subtelnymi aromatami.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO