Kawa

Gorąca kawa

Najlepsza kawa na świecie

Kawa to pochodzący z Etiopii napój przyrządzany z palonych i zmielonych ziaren kawowca. Do Europy trafiła dopiero ok. XVI w., gdzie zwykle była serwowana na gorąco. Uważa się, że najlepsza kawa to zaparzane pod ciśnieniem espresso, będące również bazą innych niezwykle popularnych napojów, jak latte, cappuccino, mocha czy flat white. Kawa może być również podawana na zimno, z dodatkiem lodu lub gałek lodowych (frappe, ice shot).

Kawa online i stacjonarnie

Do sklepów kawa najczęściej trafia w formie ziaren (całych lub mielonych), kapsułek albo osuszonego ekstraktu (kawa rozpuszczalna). Aby zachowała odpowiedni smak i aromat, bez względu na postać powinna być przechowywana w ciemnym i szczelnie zamkniętym pojemniku bądź oryginalnym opakowaniu. Zarówno kawa online, jak i wybierana stacjonarnie powinna być dokładnie sprawdzona przed zakupem, by wykluczyć wszelkie nieszczelności opakowania, mogące popsuć jakość przygotowanego z ziaren napoju.
Kawa ziarnista

Ziarnista

Dla wielu osób kawa w ziarnach stanowi kwintesencję udanego napoju. Ziarna można samodzielnie zmielić lub wsypać do ekspresu do kawy. W asortymencie hurtowni znajduje się szeroki wybór najlepszej jakości kaw, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Dowiedz się więcej
Kawa mielona

Mielona

Kawa mielona to doskonały wybór dla osób, które nie chcą samodzielnie mielić ziaren. Jest również świetnym pomysłem na prezent dla rodziny, znajomych czy pracowników. W naszej hurtowni znajdziesz najlepszej jakości kawy mielone, które bez trudu można wykorzystać, aby przygotować ten klasyczny i cieszący się popularnością napój.
Dowiedz się więcej
Kawa rozpuszczalna

Rozpuszczalna

Kawy rozpuszczalne różnią się miedzy sobą walorami smakowymi, aromatem i wyglądem. Na rynku dostępne są zarówno kawy tradycyjne, smakowe, jak i bezkofeinowe. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości kaw.
Dowiedz się więcej
Kawa w kapsułkach i w saszetkach

Porcjowana i kapsułki 

Na rynku dostępne są nie tylko tradycyjne kawy ziarniste i mielone. Do wyboru jest wiele rodzajów kaw, które pozwalają na przygotowanie aromatycznego napoju. Do najpopularniejszych należą kawa w kapsułkach oraz kawa rozpuszczalna w saszetkach.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO