Kosmetyki do włosów

Szampon do włosów

Profesjonalna pielęgnacja włosów

Zabiegi pielęgnacyjne wymagają stosowania odpowiednich produktów, które pozwolą uzyskać wymarzone efekty. Warto zdecydować się na kosmetyki z jednej serii, które zapewnią kompleksową pielęgnację. Profesjonalne produkty są chętnie stosowane nie tylko w salonach fryzjerskich. Coraz więcej konsumentów wykorzystuje markowe produkty samodzielnie w domu. 

Jakie kosmetyki do włosów warto wybrać?

Codzienna pielęgnacja włosów powinna być uzależniona od stanu włosów i skóry głowy. Do wyboru są szampony, odżywki, maski i produkty stylizacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb, np. do włosów przetłuszczających się, farbowanych, kręconych, suchych. Warto pamiętać, że odżywki i maski powinny być dobierane do rodzaju włosów, a szampony do potrzeb skóry głowy. 
Szampon do włosów

Szampony

Szampony pomagają nie tylko zachować czystość włosów, ale także mogą mieć właściwości nawilżające, wzmacniające czy przeciwłupieżowe.
Dowiedz się więcej
Odżywka do włosów

Odżywki

Odżywki do włosów nie tylko chronią je przed uszkodzeniami, ale także wspierają regenerację np. po trwałej ondulacji czy farbowaniu.
Dowiedz się więcej
Maska do włosów

Maski

Maska do włosów głęboko wnika w ich strukturę, wypełnia uszkodzenia i intensywnie odżywia, dzięki czemu włosy odzyskują blask oraz naturalnie zdrowy wygląd.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO