Dekoracje i ozdoby urodzinowe

Prezenty urodzinowe

Akcesoria na imprezę – co wybrać?

Akcesoria na imprezę pomagają gościom wczuć się w wybrany klimat. Akcesoria takie jak okulary, słomki do picia, śmieszne kubki, balony i ozdoby wiszące są ciekawym akcentem na każdej imprezie. Goście lubią tego typu gadżety głównie ze względu na walory estetyczne i klimat, jaki tworzą

Dla kogo ozdoby urodzinowe?

Ozdoby urodzinowe sprawdzą się na każdej imprezie organizowanej dla jubilata. To jego dzień i święto, dlatego warto, by poczuł się naprawdę wyjątkowo. Balony i wiszące girlandy sprawią, że impreza będzie jeszcze bardziej barwna i ciekawa. Goście lubią typowo rozrywkowe akcenty, które umilają imprezy, dlatego też warto przygotować wystój w ulubionej tematyce jubilata.
Balony kolorowe

Balony

Balony to jedna z najpopularniejszych dekoracji na wszelkiego rodzaju imprezach. Nasza hurtownia oferuje duży wybór balonów w różnych rozmiarach i kolorach. Zaopatrujemy sklepy stacjonarne oraz internetowe w balony, które sprawdzą się na każdą okazję.

Dowiedz się więcej
Kolorowe słomki

Słomki

Słomki mają wiele zalet. Przede wszystkim łatwo się przez nie piją, a także uatrakcyjniają napój. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy stacjonarne i internetowe w różnego rodzaju słomki, które sprawdzą się na każdą okazję.
Dowiedz się więcej
Torebki prezentowe

Torby prezentowe

Korzystanie z torebek prezentowych sprawia, że podarunek będzie zawsze schludnie zapakowany. Jest to szczególnie dobry wybór dla osób, które nie są fanami pakowania prezentów w ozdobny papier. Nasza hurtownia oferuje torebki prezentowe na każdą okazję.

Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO