Żwirek dla kota 

Żwirek dla kota

Żwirek dla kota – jaki wybrać? 

Żwirek dla kota powinien być zmieniany regularnie i dostosowany do potrzeb zwierzęcia. Na rynku dostępne są m.in. zapachowe silikonowe czy ekologiczne żwirki, zawierające aktywne włókna drewna, które bezpośrednio przekładają się na ładniejszy i delikatniejszy zapach. Nie jest on drażniący dla kota i nie odstrasza go. 

Trociny odpylone

Trociny odpylone można wykorzystywać jako ściółkę dla królików i innych gryzoni. Są one w pełni naturalne i dostosowane do potrzeb tych zwierząt. Powinny być odpowiednio wysuszone, odpylone i wchłaniać nieprzyjemne zapachy. Najczęściej właśnie ten rodzaj wybierają właściciele królików, chomików i świnek morskich, którym zależy na pozostawieniu przestrzeni z przyjemnym zapachem przy jednoczesnym utrzymaniu komfortu zwierzaka. 
Żwirek dla kota

Żwirek 

Nasza hurtownia zaopatruje sklepy w żwirki wyprodukowane z różnych materiałów. Każdy charakteryzuje się innymi właściwościami. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy opiekun znajdzie odpowiedni żwirek dla kota.
Dowiedz się więcej
Trociny dla zwierząt

Trociny

Na rynku zoologicznym występuje wiele rodzajów wyściółek do klatek dla zwierząt. Nasza hurtownia oferuje wysokiej jakości podściółki, w tym trociny dla gryzoni. Zaopatrujemy sklepy zoologiczne, sklepy internetowe oraz markety.
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO