MAKRO Tarrington House – Sigma – Rioba – Fine Life

Nasze marki własne oferują szeroką gamę produktów – od przyjemności związanych z delektowaniem się kawą i wysokiej klasy produktów spożywczych po świetnej jakości artykuły niespożywcze i produkty do organizacji biura. Odkryj teraz marki Rioba, Fine Life, Tarrington House i Sigma.

METRO Own Brands – Tarrington House – Sigma – Rioba – Fine

RIOBA

Rioba Metro

Markowa jakość w atrakcyjnych cenach 

Najlepsze kawowe doznania od ziaren po dodatki: Rioba to wysokiej jakości marka własna MAKRO oferująca szeroką gamę produktów kawowych, barowych i śniadaniowych.

 

 

Zainspiruj swoich klientów. Rioba oferuje kompletne, profesjonalne rozwiązanie dla kawiarni i barów z około 100 artykułami w najlepszym stosunku ceny do jakości: od aromatycznej kawy, poprzez modne syropy, ciastka, artykuły takie jak mleko, cukier lub dżemy w praktycznych porcjach, aż po jednorazowe kubki o nowoczesnym designie. 

RIOBA – ZE SMAKIEM PRZEZ CAŁY DZIEŃ 

Fine Life

Fine Line Metro

Jakość i różnorodność 

Produkty Fine Life znajdziesz na półkach pośród takich kategorii jak nabiał, delikatesy, pieczywo, wędliny, konserwy, słodkie i słone przekąski, napoje, mrożonki oraz artykuły przemysłowe. Gama produktowa Fine Life nieustanie się poszerza, dostosowując się do bieżących potrzeb Klientów.

Fine Life oferuje około 1100 artykułów spożywczych, takich jak świeże owoce i warzywa, świeże pieczywo, nabiał, konserwy, mrożonki, słodycze i napoje. Ich jakość odpowiada poziomowi produktów znanych marek, lecz ceny są znacznie niższe. Sprzedawcy mogą więc zaoferować swoim klientom produkty w atrakcyjnych cenach. Również w asortymencie: Fine Life Bio. 

Sprawdź

Tarrington House

Marki własne MAKRO – Tarrington House – Sigma – Rioba – Fine Life

Świat lifestyle’u i dobrego samopoczucia

Marka własna MAKRO Tarrington House jest synonimem wszystkiego, co czyni życie łatwiejszym i piękniejszym.

Zawiera 3500 artykułów ze wszystkich dziedzin lifestyle’owych, zapewniając elegancki design, najwyższą jakość i komfort użytkowania przy znakomitym stosunku ceny do jakości. Wśród urozmaiconych produktów Tarrington House znajdziesz między innymi modną pościel, inspirujące akcesoria ogrodowe, stylowe ozdoby świąteczne oraz nowoczesne urządzenia kuchenne. 

Tarrington House – WITAJ W DOMU 

SIGMA

Sigma Metro

Rozwiązania do Twojego biura

Organizacja i archiwizacja: Marka własna MAKRO Sigma oferuje ponad 1200 artykułów, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z profesjonalną organizacją biura.

Dzięki szerokiej gamie wydajnych produktów – od materiałów biurowych, poprzez meble, aż po technologię biurową – Sigma oferuje wysoką jakość i funkcjonalność oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości. Pod marką Sigma kryją się rozwiązania w zakresie wyposażenia dla biur: niszczarka dokumentów, krzesło biurowe, a także potrzebne na co dzień materiały biurowe uułatwiające organizację w Twojej firmie.

SIGMA – DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ PORZĄDEK 

marki własne
Odkryj więcej marek własnych MAKRO
Mamy dla Ciebie dużo więcej produktów: Zobacz, co jeszcze może ułatwić Ci życie. 
Więcej marek własnych