Artykuły biurowe

Laptop i artykuły biurowe

Materiały biurowe – jakie wybrać?

Materiały biurowe pomagają przede wszystkim odpowiednio zorganizować pracę, a także  przyspieszają jej przebieg. Klasyczne biura wciąż drukują wiele dokumentów i potrzebują segregatorów do ich przechowywania. Tego typu akcesoria znacznie ułatwiają pracę w biurze i są w stanie ją usystematyzować. Równie istotne jest bezpieczne przechowywanie dokumentów, dlatego świetnie sprawdzą się tu kontenerki, regały czy kuwety na biurka.

Dla kogo hurtownia biurowa?

Hurtownia biurowa ma w ofercie wszystkie najważniejsze akcesoria ułatwiające codzienną pracę. Dzięki temu zaopatrują się w niej zarówno większe, jak i mniejsze biura, które równie cenią sobie dostawy prosto do siedziby firmy. Dodatkowo zakupy online przebiegają szybko i sprawnie, a na klientów czekają atrakcyjne ceny i rabaty. 
Kolorowe zakreślacze

Do pisania i korygowania

Sprzęt elektroniczny dominuje w biurach i gospodarstwach domowych, jednak w niektórych przypadkach nic nie zastąpi odręcznych notatek. Nasza hurtownia oferuje duży wybór akcesoriów do pisania i korygowania, w tym długopisy, cienkopisy, długopisy żelowe, zakreślacze, korektory i wiele więcej.

Dowiedz się więcej
Farby do malowania

Do malowania i rysowania

Kategoria obejmuje szeroki wybór mazaków i flamastrów dla dzieci i dorosłych. Zaopatrujemy sklepy stacjonarne i internetowe, w tym plastyczne, w różnego rodzaju akcesoria, które umożliwiają rysowanie i malowanie.

Dowiedz się więcej
Dokumenty zarchiwizowane

Do archiwizacji i segregowania

Przechowywanie dokumentów i innych materiałów wiąże się z koniecznością starannego porządkowania i opisywania rzeczy, co pozwala w późniejszym sprawnym znalezieniu konkretnych wydruków. Dzięki akcesoriom, takim jak segregatory, teczki z gumką, koszulki na dokumenty i pudełka do archiwizacji, porządkowanie dokumentów stanie się szybsze i łatwiejsze.
Dowiedz się więcej
Artykuły papiernicze

Artykuły papiernicze

Artykuły papiernicze to bardzo pojemna kategoria, która obejmuje wszelkiego rodzaju artykuły biurowe, artykuły szkolne, papiery czy akcesoria do pakowania. Nasza papiernicza część hurtowni dostarcza produkty wysokiej jakości.
Dowiedz się więcej
Klej w sztyfcie

Do klejenia i spinania

W żadnym biurze nie może zabraknąć podstawowych akcesoriów do klejenia i spinania kartek, takich jak kleje w sztyfcie czy spinacze biurowe. Może się wydawać, że nie są to rzeczy niezbędne, jednak bardzo ułatwiają wykonywanie obowiązków biurowych. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy, szkoły, biura i instytucje publiczne. 
Dowiedz się więcej
Akcesoria biurkowe

Akcesoria biurkowe

Akcesoria biurkowe wykorzystywane są zarówno w biurach, szkołach, jak i w domu. Takie rzeczy jak zszywacz biurowy czy dziurkacz do papieru – choć są niepozorne – znacznie ułatwiają organizację dokumentów. Nasza hurtownia oferuje duży wybór wysokiej jakości zszywaczy i dziurkaczy.

Dowiedz się więcej
Tablica flipchart

Tablice, bilbordy

Tablice i bilbordy to bardzo praktyczne akcesoria biurowe. Występują w wielu rozmiarach i rodzajach, dlatego każdy może znaleźć idealny dla siebie model. W naszej hurtowni znajdują się wysokiej jakości tablice biurowe i bilbordy, które sprawdzą się w instytucjach publicznych, sklepach czy biurach. 
Dowiedz się więcej
MARKI WŁASNE
ODKRYJ NASZE MARKI WŁASNE
Dowiedz się, jak nasze marki własne mogą ułatwić Ci pracę
Odkryj marki MAKRO