Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Jeżeli szukasz cennego źródła składników pokarmowych działających przeciwutleniająco i antynowotworowo, bogatych w witaminy oraz minerały, sięgnij po owoce egzotyczne, pochodzące z terenów nieskażonych, będące gwarancją najwyższej jakości świeżości i najcenniejszych wartości odżywczych. Apetyczne, o nietypowym, wyśmienitym smaku, mają szerokie zastosowanie kulinarne i z powodzeniem można sięgać po nie przy przygotowywaniu wartościowych potraw, a także spożywać je na surowo. Gdy kupujesz owoce egzotyczne w MAKRO, możesz być pewien, że wybierasz produkty zdrowe i w pełni wartościowe.

Nasz asortyment

 • Awokado

  awokado-180-110

  Awokado zawiera sporo witamin, a także roślinnych antybiotyków, korzystnie wpływa na organizm.

 • Arbuz

  arbuz-2-180-110

  Arbuz to niskokaloryczna roślina wyjątkowo bogata w wodę (92%), o słodkim, orzeźwiającym smaku.

 • Mango

  mango-180-110

  Nazywane najsmaczniejszym owocem świata, jest bogate w potas, magnez i witaminy C oraz E.

 • Melon

  melon-180-110

  Melon jest bogaty w wiele witamin i minerałów, dodatkowo pobudza trawienie.Największe zalety zakupów w MAKRO

 • Korzystne ceny

  Kupując w MAKRO warzywa i owoce, masz gwarancję rozsądnych cen, zapewnionych dzięki bezpośrednim umowom z producentami i rolnikami. Stosowanie własnego transportu i pominięcie udziału pośredników podnoszących z reguły koszty pozwalają MAKRO zapewnić Ci najlepsze ceny wszystkich oferowanych produktów, w tym owoców egzotycznych.

 • Profesjonalna kadra

  Dokonując zakupów w MAKRO, możesz zawsze liczyć na fachowe doradztwo kadry pracowniczej, doskonale znającej oferowany na stoisku z warzywami i owocami towar oraz będącej w stanie udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Wszystko to pozwoli Ci wybrać owoce egzotyczne, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

 • Najwyższa jakość

  Wszystkie oferowane w MAKRO warzywa oraz owoce, także owoce egzotyczne, to produkty świeże i zawsze najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki położeniu szczególnego nacisku na ich transport, a także przechowywanie, jak również poprzez sprawdzone i pewne źródła, z których owoce egzotyczne są pozyskiwane.

   

 • Szeroki asortyment owoców

  Jeżeli szukasz owoców egzotycznych w polskich marketach, istnieje spore prawdopodobieństwo, że znajdziesz je właśnie w MAKRO. Dzięki umowom z producentami z całego świata w szerokiej ofercie produktów, stale poszerzanej, na pewno znajdziesz to, czego w danym momencie będziesz najbardziej potrzebować.

MAKRO jest największym w Polsce dystrybutorem owoców egzotycznych, zaufanym i działającym na rynku od wielu lat. Oferowany szeroki asortyment owoców, w tym owoców egzotycznych, pozwoli Ci bez problemów znaleźć produkty, których potrzebujesz. Sprawdzeni producenci i dostawcy dadzą Ci z kolei gwarancję świeżości oferowanych owoców egzotycznych, a także ich wysokiej jakości - kupując je, możesz być pewien, że wybierasz produkty zdrowe i w pełni wartościowe.

Powiązane kategorie produktów


Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach do lokalu

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii

Szkolenia

Prowadzisz Sklep i zastanawiasz się jak zwiększyć zyski i wyróżnić się na tle konkurencji? Weź udział w szkoleniach AEP MAKRO i skorzystaj z porad ekspertów oraz doświadczonych praktyków.

Dowiedz się więcej o szkoleniach