Meble ogrodowe

Meble ogrodowe - produkty dla polskich restauracji w MAKRO

Zadbaj o swój ogród

Prowadzenie ogródka restauracyjnego bardzo podnosi atrakcyjność lokalu a posiadanie ładnego tarasu z wygodnymi meblami każdemu się marzy szczególnie w sezonie letnim. MAKRO wychodząc naprzeciw współczesnym trendom, pragnie przedstawić ciekawą ofertę produktów do aranżacji Twojego ogrodu i tarasu. Znajdują się tam zestawy mebli, podwieszane fotele, gustowne i nowoczesne lampy. Zaletą oferowanych naszych krzeseł i foteli jest możliwość składania ich jedno na drugie, tak, abyś mógł szybko posprzątać swój ogródek przed zamknięciem lokalu. Odwiedź najbliższą halę MAKRO i sprawdź asortyment mebli ogrodowych.


grill
Meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia tarasu, balkonu lub ogródka restauracyjnego. Dzięki nim relaks na powietrzu, może stać się ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Meble do ogrodu muszą być wygodne, wykonane z najwyższej jakości tworzyw oraz piękne, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni dobór. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą ogrodową MAKRO. 

Szeroki wybór zestawów mebli rattanowych, z drewna tekowego, drewna akacjowego oraz tańszych rozwiązań z imitacji rattanu. Zestawy 5 w 1 oraz proste idealnie pasujące na mniejszy balkon lub taras. Znajdziesz tu również fotele wiszące lub leżanki idealne na wieczory z książką.

Odporne na warunki atmosferyczne stoły i krzesła, które sprawdzą się w ogródku Twojej restauracji lub na tarasie. Aby urozmaicić ogródek swojego lokalu możesz wzbogacić go o stołek barowy z krzesłami lub ekonomiczne rozwiązanie dla lokali typu street food - drewniany zestaw biesiadny.

Parasole i pawilony to idealna ochrona przed deszczem, ale i nadmiernym Słońcem. Sprawdzą się na przyjęciu w ogródku jak i na imprezach w plenerze. 

 

Huśtawki ogrodowe i leżanki mogą stanowić świetne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Wykonane z solidnych materiałów takich jak stal i poliester mogą sprawdzić się przez kilka sezonów. 

Zobacz nasze propozycje poduszek dekoracyjnych i koców, które pozwolą Ci wygodnie spędzać wolny czas w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki pięknym industrialnym donicom oraz nastrojowemu oświetleniu stworzysz oryginalny klimat. Wykorzystaj lampy solarne - zaoszczędzisz energię i wpłyń pozytywnie na środowisko! 

Późnym wieczorem lub przy nocnym świętowaniu nic nie zda egzaminu tak dobrze, jak przynoszący miłe ciepło ogrzewacz. Postaw go w swoim ogrodzie lub ogródku piwnym i uracz gości komfortem do późnych godzin nocnych. 
Kto nie ma ochoty na skok do basenu w upalny dzień? Teraz to nie problem! Wystarczy wybrać, przyjechać i kupić jeden z basenów jakie mamy w ofercie. Znajdziesz mały basen na taras lub działkę dla dzieciaków a także te już robiące ogromne wrażanie na Twoich gościach na garden party. Jeżeli wolisz relaks w wodzie to dmuchane jacuzzi z hydromasażem wyposażone w układ zmiękczania wody będzie idealne dla Ciebie!
Smak grillowanych potraw jest nie do podrobienia! Dlatego dobry grill to podstawa przyjęcia w ogrodzie jak i uzupełnienie wypadu na przedmieścia aby odpocząć od miasta. Poznaj ofertę grilli odwiedzając hale Makro - doradzimy Ci najlepszy sprzęt!