Nabiał

Pod terminem nabiał kryją się takie produkty, jak mleko, pochodzące z niego artykuły spożywcze, a także jajka. Uważa się, że nabiał jest wytwarzany przez ludzkość już od 9 tysięcy lat – już wtedy zaczęto doceniać jego walory odżywcze i ważną rolę w zachowaniu dobrego zdrowia. Nabiał jest bogaty w łatwo przyswajalne składniki takie jak białko, tłuszcze, minerały i witaminy. Nic dziwnego, że zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w piramidzie zdrowego żywienia i jest istotny zwłaszcza w diecie dzieci, kobiet oraz osób starszych.


Asortyment nabiału
Wybrane produkty


Dowiedz się więcej o nabiale w MAKRO

  • Gdzie kupić?

    Od dwudziestu lat dbamy o to aby być blisko Ciebie. Aktualnie możesz zrobić zakupy w 30 halach MAKRO, 11 MAKRO Punktach oraz sklepie internetowym MAKRO Biuro Online. Znajdź i odwiedź najbliższą halę MAKRO, a przekonasz się, że zapewniamy wysoką jakość zarówno produktów jak i obsługi. Nasza wykwalifikowana kadra jest do Twojej dyspozycji, zawsze gotowa do tego aby Ci pomóc wybrać interesujący Cię produkt.

  • Zawsze świeży nabiał

    Wiemy, że doskonałej jakości nabiał to przede wszystkim nabiał świeży. Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty nabiałowe - mleko, jego przetwory, a także jajka dostarczane były do naszych hal tak często, jak to możliwe - od 3 do 5 razy w tygodniu. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że artykuły, które kupisz, spełnią Twoje oczekiwania dotyczące zarówno walorów odżywczych, jak i wyśmienitego smaku.

  • Zweryfikowani dostawcy

    Najlepsze produkty spożywcze, w tym nabiał, powinny pochodzić od sprawdzonych i pewnych producentów. Stąd współpracujemy jedynie z dostawcami, którym możemy zaufać, znanymi nam od lat, przechodzącymi nasze kontrole i weryfikacje. Dzięki temu możemy dać Ci gwarancję, że oferowany przez nas nabiał to artykuły sprawdzone i pewne, z których jakości, smaku oraz wartości odżywczych będziesz zadowolony.


Może Cię zainteresować także

Świeże warzywa i owoce

MAKRO to legendarna już świeżość i ogromny wybór najlepszych warzyw i owoców.

Sprawdź asortyment świeżych warzyw i owoców w MAKRO

Mięso i wędliny

Dział mięsny w MAKRO utrzymywany jest w najwyższym standardzie.

Sprawdź asortyment mięs i wędlin w MAKRO

Świeże ryby

Najszerszy asortyment świeżych ryb z całego świata tylko w MAKRO.

Sprawdź asortyment świeżych ryb w MAKRO

Powiązane usługi

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii

Gwarancja najwyższej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez Państwa produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego. Zważając na fakt, iż prowadzą Państwo również przedsiębiorstwa związane z produkcją, przetwarzaniem lub dystrybucją żywności uważamy, iż spełnienie wymogów prawa żywnościowego powinno być naszym wspólnym priorytetem.

Dowiedz się więcej o gwarancji najwyższej jakości