Krokodyle są drapieżnikami, które w naturalnym środowisku znajdują się na końcu łańcucha pokarmowego. Nie oznacza to jednak, że nie mamy możliwości posmakowania ich mięsa - wręcz przeciwnie.

Wybrana oferta

 • Stek z krokodyla

  krokodyl-180-110

  Mięso jest lekkie i posiada unikatowy smak. Nadaje się do smażenia lub grillowania.Dowiedz się więcej

 • Rarytas

  Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wprowadziliśmy do naszej oferty ten egzotyczny – pochodzący z hodowli w Zimbabwe – rarytas. Jeżeli zastanawiacie się, jaki jest smak krokodylego mięsa – spieszymy z odpowiedzią! Należy ono do mięs wyjątkowo delikatnych i niskokalorycznych, a w smaku nieco przypomina rybę, ale jego konsystencja jest bardziej zwarta i jędrna. Z tego względu w codziennej diecie z powodzeniem można wybierać mięso z krokodyla zamiast ryb słodkowodnych – dostarcza ono cennego, łatwo przyswajalnego białka, witamin i minerałów, ale przede wszystkim gwarantuje niezapomniane kulinarne doznania.

 • Spróbuj steka z krokodyla!

  Zapraszamy do MAKRO po wyborne i delikatne steki z krokodyla. Mięso jest lekkie i posiada unikatowy smak. Nadaje się do smażenia lub grillowania. Sprawdź sam, które danie najbardziej przypadnie Ci do gustu.