Jesteśmy jednym z nielicznych na polskim rynku dostawców foie gras! Ten kulinarny rarytas oferujemy w formie mrożonej, dzięki czemu macie Państwo możliwość cieszyć się jej unikatowym smakiem niezależnie od aktualnego sezonu i pory roku. Zapraszamy do najbliższej hali MAKRO Cash&Carry – dział mięsny jest do Państwa dyspozycji!

Wybrana oferta

 • Mrożone foie gras

  foie-gras-180-110

  Foie gras serwuje się na gorąco – uprzednio przysmażając na kaczym, lub gęsim tłuszczu. Część miłośników foie gras preferuje jednak posiłek na zimno – w takim przypadku pasztet zostanie obgotowany w wodzie, a po wystudzeniu kroi się go w paski i przyprawia pieprzem i solą do smaku.Dowiedz się więcej

 • Czym jest foie gras?

  Jest to szlachetny pasztet, tworzony przy wykorzystaniu wątróbek kaczych lub gęsich. Jego wyjątkowość polega na tym, że produkowany jest z silnie stłuszczonych organów. Zwierzęta są celowo przekarmiane, co gwarantuje unikatowy smak potrawy – warto zauważyć, że jest to jedno z najdroższych i najbardziej luksusowych dań kuchni francuskiej.

 • Służąc

  Foie gras serwuje się na gorąco – uprzednio przysmażając na kaczym, lub gęsim tłuszczu. Część miłośników foie gras preferuje jednak posiłek na zimno – w takim przypadku pasztet zostanie obgotowany w wodzie, a po wystudzeniu kroi się go w paski i przyprawia pieprzem i solą do smaku.