Mięso

Mięso stanowi jeden z najbardziej cenionych i najchętniej wybieranych produktów spożywczych. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku posiadamy tak szeroką ofertę produktową. Dodatkowo wdrożyliśmy standardy kontroli jakości oraz zawsze reagujemy na potrzeby i opinie naszych Klientów. Niezależnie czy potrzebujesz mięsa z indyka, luksusowej wołowiny argentyńskiej, albo steku z krokodyla – to wszystko, i wiele więcej, znajdziesz w halach MAKRO.


Mięso dostępne w MAKRO Cash and CarrySzczególnie polecamy


Dowiedz się więcej

 • Mięso w MAKRO

  O powodzeniu starań kucharza decydują nie tylko jego umiejętności, ale także jakość i rodzaj składników jakimi dysponuje. W MAKRO wiemy jak ważna jest wysoka jakość mięsa i jego odpowiednie przechowywanie. Z tego względu dbamy o każdy aspekt naszej pracy i weryfikujemy jej jakość na licznych etapach – od wyboru dostawców, poprzez logistykę, po sprzedaż w halach. Daje nam to pewność, że dostarczamy dla naszych Klientów produkty najwyższej jakości.

 • Oferta dostosowana do Ciebie

  W ofercie posiadamy niezwykle bogaty asortyment mięsa – zarówno z chowu rodzimego, jak i zagranicznego, w tym także egzotycznego oraz dziczyznę. Jeśli chcesz, aby Twoje potrawy zawsze były smaczne, zdrowe i wysokowartościowe, a także wyróżniały się formą – zapraszamy do najbliższej hali MAKRO Cash&Carry do działu mięsnego.

 • Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  - Niezwykle szeroki asortyment i stała dostępność towaru.
  - Dogodne godziny otwarcia hal – dostosowane do Twojego biznesu.
  - Wysoka jakość towaru oraz stała kontrola.
  - Zachowanie łańcucha chłodniczego podczas transportu.
  - Różne gramatury opakowań, w tym także zbiorczych.
  - Stałe wsparcie i reagowanie na Twoje potrzeby.

Mięso dostępne w MAKRO Cash and Carry

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku posiadamy tak szeroką ofertę produktową. Dodatkowo wdrożyliśmy standardy kontroli jakości oraz zawsze reagujemy na potrzeby i opinie naszych Klientów. Niezależnie czy potrzebujesz mięsa z indyka, luksusowej wołowiny argentyńskiej, albo steku z krokodyla – to wszystko, i wiele więcej, znajdziesz w halach MAKRO.


Jakość pod kontrolą, dzięki Platformie Mięsnej MAKRO

Platforma Mięsna MAKRO pełni rolę centrum dystrybucyjnego, w którym mięso przechodzi wnikliwą kontrolę. Sprawdzane jest mięso pochodzące z polskich hodowli, a także importowane z zagranicy. Efektem działań platformy jest gwarancja, że mięso oferowane w halach MAKRO jest zawsze świeże i najwyższej jakości.

Platforma mięsna MAKRO prowadzi skrupulatne działania w ramach procesów:

 • Przyjęcie, a także rozładunek towaru.
 • Przyjęcie ilościowe przez Operatora Logistycznego.
 • Dokładna weryfikacja jakości i świeżości przeprowadzona przez wykwalifikowany zespól działu Kontroli Jakości MAKRO.
 • Egzekwowanie ewentualnych reklamacji.
 • Przyjęcie towaru po sprawdzeniu jego jakości.
 • Przygotowanie towaru do wysyłki do poszczególnych hal.
 • Wysyłka towaru w specjalnych samochodach-chłodniach.
 • Przykładamy dużą wagę do kontroli jakości, ponieważ efekt naszych prac wpływa na zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Weryfikacji poddajemy warunki transportu (pomiary temperatury transportu oraz środka transportu), a także same produkty – mierząc temperaturę ich wnętrza. Najistotniejszym punktem jest ocena organoleptyczna dostarczonego towaru.

Według przyjętych norm, kontroli poddajemy co najmniej 10% każdorazowo dostarczonego towaru – jest to wystarczająca próba do postawienia wiarygodnej oceny jakości. Próbki są wybierane losowo, co pozwala na wychwycenie ewentualnych niezgodności.