Centra logistyczne

Centra Dystrybucji w Pruszkowie i Mirkowie, powstały w 2017 i 2018 roku głównie z myślą o Klientach HoReCa. Klienci mogą składać zamówienia za pomocą dedykowanego sklepu internetowego.

O NASZYCH CENTRACH

Centra Dystrybucji w Pruszkowie i Mirkowie, powstały w 2017 i 2018 roku. Mają one powierzchnie ok. 10000 m2 w podziale na 4 strefy temperaturowe od – 20 st. C do +18 st. C, pojemność magazynu to ok. 9500 miejsc paletowych – dla Klientów posiadamy w ciągłej ofercie ponad 8600 artykułów wybranych z myślą o Klientach HoReCa. Klienci mogą składać zamówienia za pomocą dedykowanego sklepu internetowego.

Dostawy

W ramach zapewnienia terminowych dostaw towarów do Klientów łącznie w centrach wykorzystujemy ok. 90 specjalistycznych pojazdów zapewniających zachowanie ciągu chłodniczego dla każdej kategorii produktów.

Dziennie z każdego centrum realizujemy ok. 500 zamówień. Miesięcznie obsługujemy kilka tysięcy klientów z branży horeca z obszaru woj. mazowieckiego i dolnośląskiego.

Jakość

Jakość naszych produktów to jedna z tych wartości, do których przywiązujemy największą wagę – dlatego od momentu przyjęcia towaru przez okres jego magazynowania, aż podostawę do Klienta jest on poddawany codziennej kontroli jakości. Jako firma o dużej świadomości społecznej współpracujemy z Bankiem Żywności – instytucją charytatywną, której celem jest zbiórka wycofanej z obrotu żywności w dalszym ciągu zdatnej do spożycia, która następnie jest przekazywana potrzebującym.

CENTRUM LOGISTYCZNE MLP PRUSZKÓW II

B5, Moszna-Parcela, Moszna Wieś 29, 05-840 Moszna Wieś, Polska

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 260 000 m kw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne, zarówno z centrum Warszawy, jak i z innymi miastami w Polsce. Park położony jest między drogą lokalną nr 760, a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe , które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

Flota samochodowa

Fabrycznie nowe auta: Mercedes SPRINTER (3,5t i 5,0t DMC) oraz FUSO CANTER (7,5t DMC)

Wyposażenie aut: zabudowa izotermiczna o wysokim standardzie z agregatem chłodzącym, winda o udźwigu do 1000kg, nadajnik GPS z czujnikiem temperatury sprzęgnięty z systemem planowania tras TMS.

Na życzenie możemy wydrukować wykaz temperatur z danej dostawy. Wszystkie operacje magazynowe i transportowe zostały zintegrowane w jednym procesie zarządzania przez co Twoje zamówienie przygotowywane jest dużo szybciej.

System chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego.