Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Dlaczego warto kupować w MAKRO?

1. W MAKRO znajdziesz produkty niedostępne w innych hurtowniach

W MAKRO dbamy o to, abyś w naszej ofercie zawsze znalazł różnorodne produkty najwyższej jakości, zgodne z Twoimi wymaganiami i spełniające nawet największe oczekiwania. Dotyczy to zarówno żywności – mięsa, ryb, owoców morza czy warzyw oraz owoców egzotycznych, jak i niezbędnych w codziennej pracy artykułów biurowych. W hurtowniach MAKRO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

2. Marki własne MAKRO

Specjalnie dla Ciebie i tylko w MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiamy u sprawdzonych i cenionych producentów. Nasze marki to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości.

3. Asortyment profesjonalny

W asortymencie MAKRO znajdziesz kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli i biur. Nasza oferta obejmuje specjalistyczne wyposażenie profesjonalnych kuchni i restauracji, takie jak frytownice, bemary, krajalnice, a nawet witryny chłodnicze. W MAKRO oferujemy artykuły do zaopatrzenia hotelowych pokoi i łazienek (obrusy, kosmetyki łazienkowe), a także szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy. W halach MAKRO znajdziesz fotele biurowe czy papier do ksero. W wyborze odpowiedniego sprzętu gastronomicznego poradą służą nasi doradcy Klienta.

4. Program bonusowy

Więcej kupujesz, więcej dostajesz.
Zasady są proste, a udział w programie będzie oznaczać dla Ciebie duże oszczędności! Nagrodą są rabaty, a ich wysokość zależy od wartości zakupów dokonanych w poprzednim miesiącu i może sięgnąć nawet 5%! Co kupować, by dostać rabat? Na wysokość rabatu mają wpływ niemal wszystkie produkty kupione przez Ciebie w danym miesiącu w MAKRO oraz zakupy w systemie Delivery (dowóz produktów bezpośrednio do Klienta). Jeszcze dziś zapisz się do programu i co miesiąc obniżaj swoje koszty. Szczegółowe informacje uzyskasz u swojego Konsultanta lub w najbliższej hali MAKRO.

5. Trzy sposoby na udane zakupy

1. Zakupy w hali MAKRO
Jedna nowoczesna hala MAKRO oferuje Klientom ponad 50 000 produktów – to odpowiednik 50 hurtowni branżowych. Nasza oferta to rozwiązania dla firm oraz produkty najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach.
Dzieje się tak dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, efektywnej organizacji handlu oraz niewielkim marżom. Utrzymanie niskich cen wspiera samoobsługowy system „cash and carry”.

2. Sklep internetowy MAKRO

MAKRO ONLINE Sklep dla biura to asortyment, bez którego trudno obyć się w biurze. Szeroka oferta to ponad 4000 artykułów w konkurencyjnych cenach oraz wyjątkowe promocje, z których Klient może skorzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Produkty dostarczamy w dowolnie wybrane miejsce w kraju, koszt dostawy wynosi jedynie 16,18 zł netto. Za zakupiony towar można zapłacić kartą płatniczą lub gotówką przy odbiorze, albo skorzystać z wygodnego przelewu internetowego PayU. Dowiedz się więcej na www.makro.pl/biuro-online

3. Dostawy
Bezpośrednie dostawy towaru do naszych Klientów realizowane są w ciągu 24 godzin od zamówienia. Oferta obejmuje cały asortyment hal MAKRO Cash and Carry, a Klient otrzymuje od razu cały potrzebny towar. Dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego w całym procesie gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów. Zamówienia realizujemy w dowolnie wybranych przez Klientów przedziałach czasowych, formalności ograniczamy do minimum i dajemy możliwość odroczonej zapłaty.
Zamówienia można składać poprzez:

6. Dogodne metody płatności

Dla Twojej wygody zapewniamy różnorodne możliwości płatności.
 • Gotówka (PLN i EUR)
 • Karty płatnicze Visa, Mastercard, Maestro
 • Kredyt kupiecki
  Zakupy z odroczonym terminem płatności. O szczegóły zapytaj w Dziale Obsługi Klienta każdej hali MAKRO.
 • Leasing
  Możliwość użytkowania sprzętu z opcją zakupu po wygaśnięciu umowy leasingowej.
  Raty leasingowe są kosztem działalności firmy.
 • Kredyt ratalny dla firm
  Przy kredycie promocyjnym raty 0% przez cały okres spłaty ratalnej, czyli brak dodatkowych kosztów.
 • PayU
  Dostępny na MAKRO ONLINE Sklep dla biura.
 • Kupony SODEXO, GKH

7. Możliwość dołączenia do sieci ODIDO

ODIDO to jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce, zrzeszająca osiedlowe sklepy spożywcze.
MAKRO Cash and Carry zainicjowało projekt ODIDO w 2011 roku, aby pomóc Klientom z sektora handlu detalicznego w umocnieniu swojej pozycji rynkowej i poprawie konkurencyjności. Dziś możemy powiedzieć, że formuła ODIDO okazała się sukcesem – zaakceptowana przez właścicieli sklepów i zadowolonych Klientów – obecnie sieć liczy ponad 2000 sklepów. Zapraszamy do przystąpienia właścicieli sklepów spożywczych, którzy chcą skorzystać ze wszystkich zalet przynależności do silnej, dobrze rozpoznawalnej sieci, a przy tym zależy im na zachowaniu dużej niezależności działania.
Dowiedz się więcej i dołącz do ODIDO, wypełniając formularz na: www.sklepy-odido.pl

8. Szkolenia dla profesjonalistów

Akademia Efektywnej Przedsiębiorczości pełni funkcje szkoleniowe i wystawiennicze, umożliwia poznanie profesjonalnych rozwiązań dla branży gastronomiczno-hotelarskiej, detalicznej i przedsiębiorstw w zakresie produkcji i dostaw zestawów świątecznych oraz upominków. Akademia to szkolenia, warsztaty, prezentacje, panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, unikatowa koncepcja wygodnego sklepu detalicznego, kuchnia szkoleniowa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz wiele innych praktycznych inicjatyw. Istotną częścią AEP jest Centrum HoReCa – unikatowe w Polsce, nowoczesne, wyspecjalizowane centrum szkoleniowo-doradcze, w którym do Waszej dyspozycji oddajemy:
 • wzorcową kuchnię i chłodnie,
 • pomieszczenia do prezentacji niezbędnych urządzeń gastronomicznych,
 • humidor z winami,
 • pokój degustacyjny i bar kawowy.
Aby wziąć udział w szkoleniach, skontaktuj się z doradcą ds. Klientów HoReCa w najbliższej hali MAKRO lub wyślij e-mail na adres:
akademia@makro.pl

Platforma Mięsna

W ofercie mięsnej MAKRO znajduje się niemal każdy rodzaj mięsa, od typowego po najbardziej egzotyczne. Jego jakość kontrolowana jest dzięki Platformie Mięsnej. Na Platformę Mięsną trafia zarówno mięso krajowe, jak i importowane, pochodzące między innymi z przetargów międzynarodowych, koordynowanych przez RTO (ang. Rotterdam Trading Office) – nasze biuro prowadzące zakupy mięsa z całego świata. Nasz dział mięsny oferuje różnorodne produkty, takie jak: wołowina pochodząca z Argentyny, Brazylii, USA czy Irlandii, ale także wieprzowina hiszpańska oraz jagnięcina irlandzka, co zapewnia konkurencyjność oferty.

Polityka Rybna

MAKRO gwarantuje szeroki wybór ryb i owoców morza z całego świata, dostarczanych przez zaufanych producentów i rybaków już w dniu połowu. Dzięki tak zwanej Polityce Rybnej narzucającej obowiązek pełnej identyfikacji produktu, który pojawia się w naszych halach, mamy możliwość dotarcia do informacji, w jakim obszarze, kiedy i na jakim kutrze dana ryba została złowiona. Każda ryba znajdująca się w sklepie posiada dokument zawierający odpowiednie dane. Dostawy ryb i owoców morza prowadzone są 5 razy w tygodniu, co gwarantuje świeżość i najwyższą jakość produktów.

Podobne elementy:

Jak zostać Klientem?