Akcesoria kuchenne

Nie ulega wątpliwości jak ważne jest zastosowanie akcesoriów kuchennych podczas przyrządzania posiłków. Bez względu na to, czy przygotowujemy danie główne, przekąskę, czy deser, bez odpowiedniego zaopatrzenia w potrzebne akcesoria zadanie to byłoby trudne do realizacji. Rozumiejąc z czym zmagają się codziennie pracownicy lokali gastronomicznych, MAKRO proponuje niezbędne w kuchni narzędzia, za pomocą których przygotowywanie posiłków będzie przebiegało sprawniej i efektywniej. Wśród licznych artykułów można znaleźć m.in. takie podstawowe akcesoria jak łopatki do przewracania potraw (drewniane, teflonowe, plastikowe, ażurowe lub bambusowe), przyprawniki stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy wiedzą jak ważne jest odpowiednie doprawienie posiłku, liczne, zróżnicowane blachy, formy i foremki do pieczenia (wykonane z takich sprawdzonych materiałów jak m.in. teflon, silikon, ceramika, czy stal węglowa), zestawy misek (plastikowe, szklane), czy np.  sitka, dzbanki i filtry do wody, chochle, miarki kuchenne, tacki (m.in. drewniane, plastikowe) i wiele, wiele innych.

Akcesoria pochodzą od cenionych producentów takich jak m.in. Curver, Fackelmann, Hendi, czy Fiskars. Ponadto w ofercie można również znaleźć artykuły pochodzące z marek własnych MAKRO (Horeca Select, H-line, Aro).
Wśród akcesoriów kuchennych niektóre podziały wymieniają również zestawy noży, bez których przygotowanie większości potraw byłoby niemożliwe. MAKRO proponuje artykuły pochodzące od znanych marek takich jak np. wspomniane już wcześniej Fiskars, Gerlach i Fackelmann oraz marki własnej. Tworzone są one z takich materiałów jak m.in. stal nierdzewna i ceramika, natomiast ich rączki, głównie z myślą o ergonomii, z takich materiałów antypoślizgowych jak perforowana stal, guma silikonowa, czy twarde drewno.
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne

Zobacz wyjatkowe produkty makri Horeca Select