Warzywa owoconośne, czyli takie, które posiadają na swoich łodygach owoce, są chętnie wybierane przez konsumentów ze względu na pyszny smak, a także wiele różnorodnych potraw, atrakcyjnych także wizualnie, jakie można na ich podstawie przyrządzać. Są bogate w cenne składniki odżywcze, korzystnie wpływają na zdrowie i kondycję organizmu człowieka. Jeśli szukasz tych zdrowych warzyw w korzystnych cenach i doskonałej jakości, cenisz sobie fachowe podejście do Klienta a także kompetencję obsługi, już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty MAKRO.

Nasz asortyment

 • Cukinia

  cukinia - warzywa owoconośne w makro

  Bogata w potas, wapń, karoten i witaminy z grupy B, jest smaczna, zdrowa i niskokaloryczna, a na jej bazie można przyrządzić wiele potraw.Największe zalety

 • Fachowe doradztwo

  Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę na temat oferowanych przez nas warzyw oraz owoców, w związku z czym chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, doradzą, jakie produkty będą najlepsze dla Twoich potrzeb, wyjaśnią, skąd pochodzą poszczególne warzywa i owoce, jak smakują, do jakich dań najlepiej je wykorzystywać itp.

 • Świeżość oferowanych produktów

  Wszystkie dostępne w naszych hurtowniach owoce oraz warzywa są transportowane i przechowywane w taki sposób, aby jak najdłużej mogły zachować wysoką jakość oraz świeżość. Dlatego właśnie kupując je, możesz zawsze mieć pewność, że wybierasz doskonałe produkty, gwarantujące pełnię składników odżywczych i świetny smak potraw.

 • Rozsądne ceny

  Warzywa oraz owoce dostępne w naszych hurtowniach pochodzą od sprawdzonych dostawców, z którymi bezpośrednio zawieramy umowy. Jest to gwarancją korzystnych cen, w jakich nabywamy produkty, dzięki czemu możemy je sprzedawać taniej niż nasza konkurencja na rynku. Zyskujesz na tym także Ty, zyskując doskonałej jakości towar w dobrej cenie.

 • Szeroki asortyment

  W naszych hurtowniach znajdziesz zarówno popularne warzywa i owoce, jak i takie, które do Polski docierają rzadziej i trudniej je dostać. Daje Ci to gwarancję, że wybierając się do nas na zakupy, znajdziesz większość nietypowych warzyw i owoców, dzięki czemu będziesz mieć możliwość przygotowania każdej potrawy, jaką sobie zaplanujesz.

MAKRO to gwarancja warzyw i owoców pochodzących ze sprawdzonych źródeł, świeżych i pełnych dobrze przyswajanych przez organizm składników odżywczych. Jeśli więc szukasz dobrych i sprawdzonych produktów w korzystnych cenach, cenisz sobie fachowe podejście do Klienta i kompetencję obsługi, już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty MAKRO, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Powiązane kategorie produktów

warzywa-lisciaste-300-80

Warzywa liściowe

Warzywa liściowe to szeroka grupa smacznych i zdrowych roślin, korzystnie wpływających na poziom insuliny we krwi, działających przeciwnowotworowo i bogatych w składniki odżywcze. Sałata, szpinak czy koperek idealnie smakują na surowo, a także w postaci przetworzonej - sięgajmy więc po nie jak najczęściej, a zapewnimy sobie zdrowie na długo.

Dowiedz się więcej o warzywach liściowych
warzywa-dyniowate-300-80

Warzywa dyniowate

Niedoceniane jeszcze w polskiej kuchni, ale coraz bardziej popularne warzywa dyniowate to skarbnica witamin oraz minerałów i błonnika. Dynia, cukinia czy kabaczek powinny gościć na naszych stołach nawet codziennie, wzbogacając dietę w cenne składniki odżywcze i dostarczając niesamowitych kulinarnych doznań.


Dowiedz się więcej o warzywach dyniowate
warzywa-cebulowe-300-80

Warzywa cebulowe

Warzywa cebulowe, m.in. cebula, czosnek czy por, wytwarzają cebulę jadalną. Posiadają silne właściwości bakterio- i wirusobójcze, są bogate w cenne składniki odżywcze i korzystnie wpływają na stan całego organizmu człowieka, stąd powinniśmy sięgać po nie jak najczęściej. Są także uznawane za cenne przyprawy i dodatek do wielu dań.


Dowiedz się więcej o warzywach cebulowych


Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach do lokalu

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii

Szkolenia

Prowadzisz Sklep i zastanawiasz się jak zwiększyć zyski i wyróżnić się na tle konkurencji? Weź udział w szkoleniach AEP MAKRO i skorzystaj z porad ekspertów oraz doświadczonych praktyków.

Dowiedz się więcej o szkoleniach