Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO to ceniony w Polsce dystrybutor ryb oraz owoców morza, od lat zdobywający zaufanie klientów biznesowych dzięki produktom wysokiej jakości i niskim cenom. W naszej ofercie znajdziesz ryby mrożone, idealne jako podstawa wielu dań, wygodne w obróbce kulinarnej i idealne do przygotowywania potraw tuż po rozmrożeniu.

Dostępne produkty w kategorii ryby mrożone

 • Jesiotr

  jesiotr-180x110

  Ma delikatne, chude mięso, które można smażyć lub dusić ale najsmaczniejszy jest pieczony.

 • Leszcz

  leszcz-180x110

  Jest dość tłusty, ościsty, o białym mięsie. To ryba idealnie nadająca się do wędzenia.

 • Dorsz

  dorsz-180x110

  Dorsz jest rybą morską, o białym mięsie, neutralnym smaku. Ma neiwielką ilość tłuszczu. Dorsz jest źródłem wielu mikroelementów, witamin oraz jodu.


Dostępne formy mrożonych ryb

 • Filety z mrożonej ryby

  filety-z-mrożonej-ryby-180x110

  Filet to jedna z najpopularniejszych form ryb mrożonych, jakie dostępne są w sprzedaży.

 • Steki z mrożonej ryby

  Steki-z-mrozonej-ryby-180x110

  Polędwica to bardzo pożądane, wysokiej jakości mięso z ryb, znakomite także w wersji mrożonej, wygodniej do przechowywania.Dowiedz się więcej o rybach mrożonych w MAKRO

 • Sprawdzeni dostawcy

  Wszystkie oferowane w MAKRO ryby i owoce morza pochodzą od sprawdzonych dostawców – rybaków i producentów, stąd sięgając po nie, zawsze możesz mieć pewność, że są to produkty doskonałe, które Cię nie zawiodą i na bazie których przygotujesz potrawy, które wzbudzą zachwyt u gości czy domowników.

 • Szeroki asortyment

  W MAKRO znajdziesz ryby mrożone takich marek jak Fine Food, Aro, Horeca Select, Krymar, Abramczyk czy Nord Capital, spośród których bez problemu wybierzesz produkty w sam raz dla siebie, idealne do przygotowywanych zdrowych i wartościowych potraw, w rozsądnych, ekonomicznych cenach.

 • Zawsze świeże ryby

  Mrożone ryby dostarczane są do MAKRO kilka razy w tygodniu (od 3 do 5 w zależności od hali), stąd zawsze możesz mieć pewność, że kupowane przez Ciebie egzemplarze będą świeże, co w gastronomii, gdzie przykłada się dużą wagę do wysokiej jakości produktów, ma szczególne znaczenie.

  Sprawdź jak rozpoznawać świeżość ryb


Wykwalifikowani sprzedawcy

Kupując ryby i owoce morza w hurtowniach MAKRO (także mrożone), zawsze możesz poprosić o pomoc w dokonaniu dobrego wyboru naszych pracowników, posiadających szeroką wiedzę na temat oferowanego asortymentu i chętnie służących poradą i wyjaśniających wszelkie możliwe wątpliwości.

Platforma rybna w MAKRO

Jakość gwarantowana!

Platforma Rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO.

Poznaj Platformę Rybną »
platforma-rybna

Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach do lokalu
rozwiazania dla gastronomii w hurtowni makro

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii
szkolenia w hurtowni makro

Szkolenia

Prowadzisz Sklep i zastanawiasz się jak zwiększyć zyski i wyróżnić się na tle konkurencji? Weź udział w szkoleniach AEP MAKRO i skorzystaj z porad ekspertów oraz doświadczonych praktyków.

Dowiedz się więcej o szkoleniach