Halibut to gatunek ryby flądrokształtnej z rodziny flądrowatych, o płaskim, długim ciele, zamieszkujący chłodne wody oceaniczne, o temperaturze niższej niż 4 stopnie C. Mięso tej ryby jest bardzo smaczne, delikatne w smaku, barwy białej, bogate w kwasy omega-3, witaminę A i łatwo przyswajalne białko. Nie wymaga wielu przypraw - wystarczy rozmaryn, tymianek, natka pietruszki czy koperek. Halibut rewelacyjnie smakuje także marynowany w zalewie z oliwą, rozmarynem i białym wytrawnym winem.

Dostępne formy halibuta

 • Tusza z halibuta

  tusza-z-halibuta-180x110

  Tusza z halibuta to wersja tej ryby bez głowy, płetw piersiowych, pasa barkowego, wnętrzności oraz łusek, idealnie nadająca się do bezpośredniej obróbki.

 • Stek z halibuta

  stek-z-halibuta-180x110

  Stek z halibuta to jedna z najbardziej cenionych przez smakoszy wersji tej ryby - smaczna i bogata w substancje odżywcze.

 • Filet z halibuta

  filet-z-halibuta-180x110

  Filet z halibuta bez skóry to najczęściej i najchętniej kupowana wersja tej ryby. Od razu po przyniesieniu go do domu możesz przygotowywać na jego bazie wspaniałe dania.


Dowiedz się więcej

 • Korzystne ceny

  Nasi klienci mogą zawsze liczyć na korzystne ceny oferowanych przez nas produktów - rozsądne, dostosowane do potrzeb i indywidualnych wymagań.

 • Najszerszy asortyment produktów

  Zapewniamy najszerszy asortyment produktów spośród wszystkich działających na rynku firm - znajdziesz u nas m.in. halibuta w postaci steku, tuszy, a także filetów - ze skórą oraz bez.

 • Świeżość ryb

  Dobra ryba to świeża ryba, dlatego warto poznać kilka wskazówek, dzięki którym łatwo i szybko ocenisz czy ryba, którą zamierzasz kupić pozwoli Ci cieszyć się jej naturalnym i wyśmienitym smakiem.

  Dowiedz się jak sprawdzić świeżość ryb


MAKRO, firma funkcjonująca na polskim rynku od ponad 20 lat, to ceniony dystrybutor ryb i owoców morza, któremu zaufało wielu polskich przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Oferujemy najwyższej jakości produkty, zawsze świeże dzięki przemyślanej logistyce, od sprawdzonych i zaufanych dostawców.
Kupując oferowane przez nas ryby, możesz mieć pewność, że pochodzą one z pewnych źródeł, są bezpieczne dla Twojego zdrowia, w dodatku w korzystnej dla Ciebie cenie. Nasi sprzedawcy zawsze posłużą Ci radą i pomogą dokonać zakupów, z których na pewno będziesz zadowolony. W czym tkwi siła MAKRO, zapewniająca nam czołowe miejsce wśród dystrybutorów ryb na polskim rynku?


Inne ryby z kategorii ryby morskie

 • Łosoś

  losos-180x110

  To ryba ceniona za smaczne mięso i wysokie wartości odżywcze, która w każdej potrawie smakuje znakomicie.

 • Tuńczyk

  tunczyk-180x110

  Jest rybą niezwykle popularną, wykorzystywaną w potrawach wielu krajów świata.

 • Leszcz

  leszcz-180x110

  Jest dość tłusty, ościsty, o białym mięsie. To ryba idealnie nadająca się do wędzenia.


Platforma rybna w MAKRO

Jakość gwarantowana!

Platforma Rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO.

Poznaj Platformę Rybną »
platforma-rybna