Grenadiery, inaczej buławiki, to drapieżne ryby morskie żyjące w Oceanie Atlantyckim, raczej nieznane w Polsce, a szkoda, gdyż należą do szlachetnych gatunków ryb. Posiadają delikatne, smaczne mięso, chude i pozbawione ości, bardzo bogate w składniki odżywcze, w tym witaminy oraz białko. Warto sięgać po nie, gdyż pomagają zachować zdrowie, a równocześnie dostarczają niesamowitych walorów smakowych i ubogacają przygotowywane na co dzień posiłki.

Dostępne formy grenadiera

 • Tusze z grenadiera wędzone na gorąco

  tusze-z-grenadiera-wedzone-na-goraco-180x110

  Ta forma grenadiera to gratka dla wszystkich miłośników wędzonych ryb. Posiada delikatne, soczyste, jędrne mięso ze złocistą skórką i smakuje naprawdę rewelacyjnie.

 • Mrożone filety z grenadiera

  mrozone-filety-z-grenadiera-180x110x

  Dostępny w tej postaci grenadier świetnie nadaje się do przyrządzania dań smażonych, pieczonych czy duszonych.


Dowiedz się wiecej

 • Konkurencyjne ceny

  Troszcząc się o to, abyś był zawsze zadowolony z zakupów u nas, oferujemy nasze ryby i owoce morza w ekonomicznych, konkurencyjnych cenach. Jest to możliwe dzięki bezpośredniej współpracy z rybakami i producentami, bez udziału generujących dodatkowe koszta pośredników.

 • Wyjątkowy asortyment

  Oferujemy największy spośród wszystkich dystrybutorów ryb i owoców morza asortyment produktów, stąd znajdziesz u nas takie gatunki, które ciężko dostać u konkurencji. Należy do nich na przykład grenadier, ryba o pysznym mięsie i cennych walorach odżywczych, po którą warto sięgać jak najczęściej.

 • Świeże ryby

  Kupując rybę, musisz koniecznie ocenić, czy jest świeża, gdyż tylko taka nadaje się do jedzenia.

  Dowiedz się jak sprawdzić świeżość rybInne ryby z kategorii ryby morskie

 • Łosoś

  losos-180x110

  To ryba ceniona za smaczne mięso i wysokie wartości odżywcze, która w każdej potrawie smakuje znakomicie.

 • Dorsz

  dorsz-180x110

  Dorsz jest rybą morską, o białym mięsie, neutralnym smaku. Ma neiwielką ilość tłuszczu. Dorsz jest źródłem wielu mikroelementów, witamin oraz jodu.

 • Halibut

  halibut-180x110

  Jest bardzo tłustą rybą, stanowi doskonałe źródło białka i witaminy A. Pomaga obniżyć poziom "złego" cholesterolu.


Platforma rybna w MAKRO

Jakość gwarantowana!

Platforma Rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO.

Poznaj Platformę Rybną »
platforma-rybna