Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Platforma rybna w MAKRO

Czym jest Platforma rybna w MAKRO

Platforma rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO

Dostawy są sprawdzane przez Specjalistów ds. Kontroli Jakości, którzy odpowiadają za zapewnienie wysokiej jakości ryb świeżych i wędzonych oraz owoców morza. Kontrola ta obejmuje ocenę świeżości produktów, ich wygląd, zapach, smak, konsystencję, kaliber oraz inspekcję czystości, sprawdzenie masy netto, temperatury produktów i kontrolę ilości lodu w opakowaniu.
Po dokładnym sprawdzeniu i zakwalifikowaniu do dalszego obrotu, ryby i owoce morza dostarczane są do wszystkich hal MAKRO. Systematycznie pobierane są próby z dostaw, które podlegają szczegółowej analizie w akredytowanym laboratorium.

Polityka Rybna

Ponadto w MAKRO funkcjonuje tzw. Polityka Rybna, która narzuca obowiązek pełnej identyfikowalności surowca, który pojawia się w naszych halach. W praktyce polega to na możliwości dotarcia do informacji w jakim obszarze dana ryba została złowiona, na jakim kutrze oraz kiedy miało to miejsce.

Każda ryba znajdująca się w sklepie posiada dokument, w którym zawarte są wszystkie wspomniane dane.

Zapewnia to konsumentom 100% bezpieczeństwa.
rybak-boczne-460

Jakość gwarantowana!

Do hal wysyłane są wyłącznie ryby i owoce morza ze sprawdzonych hodowli, zdrowe, bez pasożytów oraz jakichkolwiek uszkodzeń i obrażeń wynikających z nieprawidłowego przechowywania, transportu i uboju. 

Inne Platformy w MAKRO

Platforma miesna

Platforma Mięsna w MAKRO

Zanim mięso trafi do wszystkich hal MAKRO, przechodzi wnikliwą kontrolę na Platformie Mięsnej, która jest centrum dystrybucyjnym dla tego typu produktów.

Więcej o platformie mięsnej »