Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Owoce pestkowe, jak sama nazwa wskazuje, posiadają pestki w zależności od odmiany jedną lub więcej, otoczone tkanką miękiszową, w większości przypadków niejadalną. Stanowią wartościowe źródło pektyn, witamin, minerałów, cukrów prostych, błonnika czy antyoksydantów, dlatego warto sięgać po nie jak najczęściej, gdyż wzmacniają zdrowie i poprawiają samopoczucie dzięki m.in. bardzo korzystnemu wpływowi na procesy związane z trawieniem i przemianą materii, a także uzupełnianie niedoborów minerałów czy witamin, jakie przy współczesnej, często śmieciowej diecie zdarzają się dość często. Pyszne i zdrowe owoce znajdziesz w MAKRO - z pewnością zachwycą Cię swoją świeżością i jakością.

Nasz asortyment

 • Morele

  Morele-180-110

  Zawierają witaminy oraz składniki mineralne opóźniające starzenie się, korzystnie wpływają na trawienie i stan skóry.Dowiedz się więcej o owocach pestkowych w MAKRO

 • Gwarancja świeżości

  Dzięki przemyślanemu transportowi owoców i warzyw, przechowywaniu ich w odpowiednich warunkach, a także zawieraniu umów jedynie ze sprawdzonymi i pewnymi producentami oraz rolnikami MAKRO jest w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość wszystkich oferowanych produktów, w tym owoców pestkowych, oraz ich świeżość.

 • Rozsądne ceny

  Dostępne w MAKRO owoce oferowane są w korzystnych cenach, które idą w parze z doskonałą jakością. Taka sytuacja jest możliwa dzięki zawieraniu umów bezpośrednio z rolnikami czy producentami, bez pobierających marżę pośredników. Kupując w MAKRO owoce, w tym owoce pestkowe, zawsze masz gwarancję, że nie przepłacasz.

 • Szeroki asortyment owoców

  MAKRO obok doskonałej świeżości produktów i ich wysokiej jakości zapewnia Ci także szeroki wybór oferowanych owoców. Znajdziesz tutaj gatunki niespotykane w innych polskich hurtowniach, pochodzące od sprawdzonych producentów, co jest gwarancją nie tylko wyśmienitych doznań kulinarnych, ale także pewnej jakości produktów.


Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

Dowiedz się więcej o dostawach do lokalu

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

Dowiedz się o rozwiązaniach dla gastronomii

Gwarancja najwyższej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez Państwa produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego. Zważając na fakt, iż prowadzą Państwo również przedsiębiorstwa związane z produkcją, przetwarzaniem lub dystrybucją żywności uważamy, iż spełnienie wymogów prawa żywnościowego powinno być naszym wspólnym priorytetem.

Dowiedz się więcej o gwarancji najwyższej jakości