Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

SIGMA. Wszystko do biura

Gdy przyjrzysz się bliżej ofercie marki Sigma, przekonasz się, że nie ma w tym stwierdzeniu odrobiny przesady. Wśród ponad 380 artykułów, jakie dostępne są w naszej ofercie, znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twoje biuro: od długopisów, poprzez niszczarki, aż po meble biurowe.

W pięciu kategoriach produktowych zawarliśmy wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego prowadzenia biura

  1. Artykuły biurowe - długopisy, markery, zszywacze, dziurkacze, klipy, pinezki, półki biurowe, segregatory, koszulki, teczki, tablice magnetyczne i korkowe, flipcharty i wiele innych.
  2. Artykuły papiernicze - papier kserograficzny, komputerowy, fotograficzny, zeszyty, notatniki, wkłady do segregatorów, karteczki samoprzylepne, kostki biurowe, bloki do flipchartów, jak również rolki termiczne i faksowe.
  3. Urządzenia biurowe - kalkulatory, niszczarki, bindownice, laminatory, testery do banknotów, sejfy, a także neony, tablice świetlne, wyświetlacze tekstu.
  4. Akcesoria komputerowe - myszki, podkładki, klawiatury, głośniki, słuchawki, HUBy, kable, teczki do notebooków oraz akcesoria czyszczące do komputerów.
  5. Meble biurowe - ergonomiczne krzesła i fotele biurowe.

Produkty są pakowane w taki sposób, aby odpowiadały potrzebom zarówno małych, jak i dużych biur. Marka nieustannie się rozwija i powiększa swój asortyment, czego świadectwem jest ogromna ilość bestsellerów i wielu zadowolonych klientów. Dzięki temu zakup artykułów SIGMA zawsze jest dobrym wyborem.Zobacz jak bogaty jest asortyment Marek własnych MAKRO