Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Rioba - inspiracja dla Twojej kawiarni

Marka Rioba stworzona została specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w kawiarniach, restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych.

Rioba to między innymi wysokogatunkowe kawy świata o niepowtarzalnym smaku i bogatym aromacie. Występują one w kilku rodzajach, w zależności od stopnia wyrazistości smaku i aromatyczności oraz formy – pełnoziarnistej i zmielonej. Jednak marka Rioba nie ogranicza się tylko do szlachetnej „małej czarnej”. Oferujemy także:

  • dodatki do kawy - np. cukier biały i brązowy, słodzik i śmietanka,
  • akcesoria i zastawę – m.in. eleganckie filiżanki w kilku rozmiarach z logo Rioba, doskonałe do profesjonalnego serwowania różnych rodzajów kawy – od espresso po latte machiatto,
  • syropy barmańskie – idealny komponent nawet najbardziej wyszukanych drinków i koktajli, jak również doskonały dodatek do kawy. Syropy marki Rioba dostępne są w butelkach o pojemności 1 litra oraz kilkunastu smakach m.in.: blue curacao, miętowym, cytrynowym, truskawkowym, z granatów, z limetki, trzciny cukrowej, bananowym, migdałowym, kokosowym i karmelowym.

Sprawdź najnowsze produkty marki Rioba

Kapsułki kawy Rioba - w MAKRO Biuro Online

Zobacz jak bogaty jest asortyment Marek własnych MAKRO