Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Fine Life - łączy wszystko, co najlepsze


Idealne połączenie wysokiej jakości i smaku z przystępną ceną. Wypróbuj nasze wędliny, nabiał, słone przekąski, słodycze, a także konserwy, napoje i mrożonki.

Wyselekcjonowane produkty spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania. Najwyższa jakość i wyrafinowany smak w wyjątkowym opakowaniu.


Produkty w 100% pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i chcą wiedzieć, skąd pochodzą produkty, które kupują.

Czy wiesz, że nieustannie pracujemy nad poszerzeniem asortymentu? Sprawdź nowości produktowe, jakie ostatnio wprowadziliśmy na rynek!

Z myślą o handlu

Produkty z logo Fine Life znajdziecie Państwo między innymi pośród takich kategorii jak: nabiał, wędliny, słodycze. Kupując markę Fine Life, zapewnią Państwo swoim klientom produkt tańszy nawet do 30% od liderów rynkowych i wygenerują Państwo wyższą rentowność sprzedaży.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Fine Life to produkty, których jakość w niczym nie odbiega od jakości produktów oferowanych przez liderów rynkowych. To idealne połączenie jakości z konkurencyjną ceną.

Dystrybucja i producenci

W trosce o najwyższą jakość, produkty zamawiamy u największych producentów – sprawdzonych i cenionych. Bieżąca kontrola jakości gwarantuje stały, wysoki poziom produktów Fine Life.


Zobacz jak bogaty jest asortyment Marek własnych MAKRO

Odkryj świat makaronów Fine Life