Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Jeżeli szukasz zaufanego, renomowanego dystrybutora urządzeń i materiałów biurowych przeznaczonych dla firm i Klientów biznesowych, nie mogłeś trafić lepiej. MAKRO to jeden z liderów w zakresie sprzedaży produktów niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie, oferujący doskonałą jakość w konkurencyjnych cenach, a także w pełni fachową obsługę na najwyższym poziomie. Najlepszym świadectwem renomy są stale powracający Klienci, decydujący się na kontynuację współpracy na korzystnych warunkach. Zaufaj MAKRO, a gwarantujemy, że nie pożałujesz podjętej decyzji.


ProduktyNasz asortyment

 • Konkurencyjne ceny

  Oferowane przez MAKRO towary dostępne są w rozsądnych cenach, najniższych na polskim rynku. Taka sytuacja możliwa jest dzięki ciągłemu monitorowaniu oferty bezpośredniej konkurencji i opracowywaniu własnej w taki sposób, aby nie miała sobie równych. • MAKRO Biuro-online

  Szeroka gama produktów w korzystnych cenach i możliwość ich zakupienia bez wychodzenia z domu. MAKRO dostarcza je w dowolne wybrane miejsce na terenie całego kraju.

 • MAKRO to sieć hurtowni z tradycją

  Na polskim rynku funkcjonuje od 1994 roku, od tego czasu zdobywając zaufanie Klientów i ich uznanie dzięki wysokiej jakości usług i oferowanych towarów, a także korzystnym cenom. Jako dystrybutor materiałów dla biur i firm MAKRO cieszy się dużą wiarygodnością i jest cenione przez rzesze przedsiębiorców.

 • Szeroka oferta produktów w MAKRO

  Szeroka oferta jest dostosowana do potrzeb Klienta biznesowego i ciągle poszerzana jest o nowe produkty.

Szeroka gama produktów dostępnych w MAKRO obejmuje m.in. akcesoria biurowe niezbędne do archiwizacji dokumentów. Wśród nich znajdziesz teczki z gumką, wykonane z papieru, a także z polipropylenu, idealne do przechowywania ważnych faktur, dyplomów, umów itp., oraz do przenoszenia cennych dokumentów. Zastosowanie gumki i wewnętrznych zakładek chroni zawartość przed wypadnięciem z wnętrza i daje Ci pewność, że Twoje dokumenty są przechowywane w najlepszy z możliwych sposób.
W ofercie MAKRO znajdziesz teczki z gumką takich marek jak SIGMA, ARO, Leitz, Buromax, Panta Plast czy Beniamin, dostępne w różnych wzorach i kolorach, a także z różnych półek cenowych, dzięki czemu na pewno wybierzesz produkty najlepsze dla siebie.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów


deska z klipsem hurtowni makro

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem
albumy ofertowe hurtowni makro

Albumy ofertowe

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zrobić wrażenie na potencjalnych klientach, współpracownikach, dobrze wypaść na szkoleniu czy prezentacji itp., zainwestuj w wysokiej jakości albumy ofertowe. W MAKRO znajdziesz bogaty asortyment tych produktów, dlatego już teraz poznaj szczegóły naszej oferty.

Dowiedz się więcej o albumach ofertowych
tablice korkowe w hurtowni makro

Tablice korkowe

Niezbędne wszędzie tam, gdzie wywieszane są ważne ogłoszenia, wyniki konkursów, sprawdzianów, plany zajęć itp. Dostępne w MAKRO tablice łączą świetną jakość materiałów z efektownym wyglądem i odpornością na czynniki zewnętrzne. Poznaj szczegóły oferty.

Dowiedz się więcej o tablicach korkowych