Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

Nie ulega wątpliwości, że MAKRO, działający od 1994 roku na polskim rynku dystrybutor artykułów dla biur i firm, to lider, jeżeli chodzi o zaspokajanie potrzeb Klientów biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowano ofertę hurtowni do wymagań przedsiębiorców, oferując pełen asortyment wysokiej jakości materiałów i urządzeń biurowych, w tym tablic korkowych, w korzystnych cenach. Każdy Klient bez wątpienia znajdzie produkty, jakich potrzebuje, a dodatkowo będzie mieć pewność, że kupując je, nie przepłaca.


Produkty

 • Tablica korkowa SIGMA

  Tablica korkowa SIGMA

  Tablica w ramie zszywanej z drewna sosnowego w rozmiarach 90 x 60 cm, 40 x 60 cm, 30 x 60 cm oraz 120 x 80 cm.

 • Tablica korkowa 2x3 w ramie aluminiowej

  Tablica korkowa 2x3 w ramie aluminiowej

  Tablica o wym. 45 x 60 cm oprawiona w srebrną aluminiową ramę Office Board. Objęta dwuletnią gwarancją.

 • Tablica korkowa 2x3

  Tablica korkowa 2x3

  Odporna na uszkodzenia, objęta dwuletnią gwarancją tablica w rozmiarach 60 x 45 cm lub 90 x 60 cm.Nasz asortyment

 • Szeroki asortyment produktów

  Nasza oferta jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz wszystko to, czego może potrzebować przedsiębiorca do prawidłowego funkcjonowania swojej firmy, począwszy od mebli biurowych, a skończywszy na długopisach czy tablicach korkowych.

 • Dostosowanie godzin

  Dostosowanie godzin otwarcia do Klienta biznesowego - cenimy Twój czas i wiemy, że kiedy prowadzisz własną działalność, możesz mieć go niewiele. Dlatego nasze hale są dla Ciebie otwarte od poniedziałku do niedzieli przez niemal wszystkie godziny doby. • Zakupy online

  Dla tych z naszych Klientów, którzy cenią sobie nowoczesne formy zakupów, otworzyliśmy sklep online, umożliwiający zapoznanie się z naszą ofertą, a także złożenie zamówienia przez Internet. Zakupy dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres, np. do siedziby Twojej firmy czy do Twojego biura.

 • Wiarygodność

  Działamy w Polsce od 1994 roku, czyli już niemal 20 lat. Przez ten czas nie próżnowaliśmy - stworzyliśmy ofertę dostosowaną do potrzeb Klientów biznesowych, spełniającą ich potrzeby i wymagania, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że wiemy, czego potrzebują polscy przedsiębiorcy, i potrafimy im to zapewnić.

Umieszczanie ogłoszeń w firmie, szkole czy urzędzie, prezentowanie wyników konkursów czy sprawdzianów, planowanie zajęć na najbliższe dni, a także wiele innych czynności wymaga odpowiedniego tła, jakim z powodzeniem może stać się tablica korkowa.

W MAKRO znajdziesz tablice korkowe wykonane z korka wysokiej jakości, łatwe do samodzielnego montażu, odporne na uszkodzenia, świetnie sprawdzające się jako tablice informacyjne. Marką wiodącą w zakresie tablic korkowych jest SIGMA, produkowana na wyłączność dla MAKRO, gwarantująca bardzo dobrą jakość produktów w korzystnej cenie. Oprócz niej w asortymencie hurtowni znajdziesz tablice korkowe marki 2x3.


Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów


flipcharty w hurtowni makro

Flipcharty

Często prowadzisz prezentacje czy szkolenia i troszczysz się o to, aby prezentowane przez Ciebie informacje przekazywane były w sposób jak najbardziej czytelny? Zainwestuj w doskonałej jakości flipcharty dostępne w MAKRO, a nadasz prowadzonym przez siebie szkoleniom czy prezentacjom zupełnie nowy wymiar.


Dowiedz się więcej o flipchartach
pinezki-powiazane

Pinezki, zszywki, spinacze, agrafki

Te z pozoru niewielkie artykuły biurowe potrzebne są każdego dnia w różnych sytuacjach, zarówno w domu, jak i w biurze czy szkole. Dowiedz się, jakie pinezki, zszywki i spinacze oferuje Ci MAKRO i od dzisiaj miej je zawsze pod ręką.


Dowiedz się więcej o pinezkach, zszywkach, spinaczach, agrafkach
oferta etykiet i nalepek w hurtowni makro

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty.


Dowiedz się więcej o etykietach, nalepkach