Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO działa na polskim rynku od 1994 roku i od tego czasu stworzyło szeroką ofertę dla przedsiębiorców, obejmującą zarówno nowoczesne rozwiązania biznesowe, jak i kompleksowe zaopatrzenie każdej firmy. Przez niemal 20 lat funkcjonowania w Polsce MAKRO udało się zdobyć renomę i uznanie, głównie dzięki wysokiej jakości produktom, a także oferowaniu ich w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty skierowanej do wszystkich Klientów biznesowych, a także do nawiązania bliższej współpracy. Gwarantujemy, że nie będą Państwo zawiedzeni.

ProduktyNasz asortyment

 • Wieloletnie doświadczenie

  Działamy na polskim rynku od niemal dekady. W tym czasie udało nam się dobrze poznać potrzeby polskich Klientów biznesowych i wyjść im naprzeciw – nasza szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 • Dogodne godziny otwarcia

  Wiemy, że nasi Klienci to ludzie zapracowani, nie zawsze mający czas na wybranie się na zakupy w ciągu dnia czy od poniedziałku do piątku. Dlatego nasze hale czynne są we wszystkie dni tygodnia przez większość doby, abyś mógł zrobić zakupy wtedy, kiedy jest to dla Ciebie najbardziej dogodne.

 • Zakupy online

  Nasi Klienci mogą dokonywać zakupów nie tylko w halach MAKRO, ale także w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam pełną ofertę naszych produktów i będziesz mógł kupić je bez wychodzenia z domu czy firmy. Dostarczymy je w wybrane przez Ciebie miejsce.

 • Korzystne ceny

  Dbamy o to, aby ceny oferowanych przez nas produktów były najniższe na rynku. Stale monitorujemy sytuację u konkurencji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dokonując u nas zakupów, nie przepłacasz.

Pinezki to niewielkich rozmiarów akcesoria biurowe, które - wbrew pozorom - są bardzo przydatne zarówno w każdym biurze, jak i urzędzie czy szkole. Pozwalają bowiem na przypinanie w widocznych miejscach na tablicach korkowych czy mapach notatek, ogłoszeń i innych istotnych informacji. Równie istotną rolę odgrywają zszywki, spinacze czy agrafki, które warto mieć zawsze pod ręką. Niezbędne w sytuacjach, gdy trzeba spiąć większy plik dokumentów, umowę, fakturę itp., aby zapobiec zawieruszeniu się pojedynczych stron, są akcesoriami, bez których ciężko obejść się w biurze czy firmie.
W MAKRO znajdziesz pinezki, zszywki, spinacze i agrafki takich marek, jak SIGMA, ARO, FENIKS, w różnych cenach i rozmiarach. Dzięki bogactwu asortymentu na pewno łatwo wybierzesz produkty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Marki własne SIGMA i ARO


Powiązane kategorie produktów

Pióra kulkowe

To artykuły piśmiennicze, gwarantujące efektowny wygląd pisanym przez Ciebie tekstom, a także zwiększające komfort pisania. Są niezbędne w biurze, urzędzie, a także szkole, a ich używanie to prawdziwa przyjemność.

Dowiedz się więcej o piórach kulkowych

Organizatory i organizery biurowe

Kluczem do efektywności każdej pracy jest jej dobra organizacja. Ułatw sobie zadanie, dbając o ergonomię na stanowisku pracy i elegancki design i sięgnij po przyborniki i organizery na biurko, a na pewno poczujesz różnicę. Teraz przybory do pisania, karteczki do notatek i inne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o organizatorach i organizerach biurowe

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Może zainteresować Cię również:

Asortyment kalendarzy w MAKRO