Efektowne, atrakcyjne dla potencjalnego klienta wizytówki to często klucz do tego, aby rozpoczął on bliższą współpracę z daną firmą czy usługodawcą. Wizytówki powinny przyciągać wzrok, być eleganckie i estetyczne. Warto w związku z tym zadbać, aby były one wysokiej jakości - nie tylko jeżeli chodzi o treść, ale także materiały, z których zostaną przygotowane. Wśród oferowanych w halach MAKRO produktów znajdziesz papier wizytówkowy Rexus, łączący wysoką jakość z korzystną ceną. Korzystając ze specjalnych programów IT, łatwo wydrukujesz na nim zarówno wizytówki, jak i inne potrzebne dokumenty, i będziesz zadowolony z ich jakości.

ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • Atrakcyjne ceny

  Dbamy o to, abyś robiąc u nas zakupy, miał pewność, że nie przepłacasz. Stale monitorujemy sytuację na rynku i ceny u naszej bezpośredniej konkurencji, troszcząc się o to, aby kupowane przez Ciebie u nas materiały biurowe, w tym papier wizytówkowy, dostępne były w konkurencyjnych, satysfakcjonujących dla Ciebie cenach.

 • Dłogoletnie doświadczenie

  Działamy w Polsce już od niemal dwóch dekad. Pozwoliło nam to dobrze poznać Klientów biznesowych i nauczyć się sprostać nawet największym wymaganiom, jakie stawiają oni zarówno jakości obsługi, jak i oferowanym produktom. Robiąc u nas zakupy, możesz mieć pewność, że spotkasz się profesjonalizmem pracujących u nas fachowców, a zakupione materiały biurowe będą satysfakcjonującej jakości.

 • Szeroka gama produktów

  Wśród oferowanych przez nas materiałów biurowych, niezbędnych w każdym biurze, znajdziesz wszystko, czego w danym momencie będziesz potrzebować, co pozwoli Ci czerpać satysfakcję z dokonywanych zakupów i wybierać takie produkty, które najbardziej będą spełniały Twoje wymagania - na przykład papier wizytówkowy różnej grubości i o różnej gramaturze. • Zakupy online

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym papier wizytówkowy, w korzystnych cenach. Proponowana przez nas nowoczesna forma dokonywania zakupów może stać się dla Ciebie wygodną alternatywą. Zakupione w sklepie online produkty dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres.

Efektowne, atrakcyjne dla potencjalnego klienta wizytówki to często klucz do tego, aby rozpoczął on bliższą współpracę z daną firmą czy usługodawcą. Powinny przyciągać wzrok, być eleganckie i estetyczne. Warto w związku z tym zadbać, aby były one wysokiej jakości - nie tylko jeżeli chodzi o samą treść i pomysł, ale także materiały, z których zostaną przygotowane.

Papier wizytówkowy, który znajdziesz w MAKRO, spełni wszystkie Twoje wymagania. Świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku drukowania wizytówek, ale także zaproszeń czy dyplomów, stąd warto mieć go pod ręką w biurze, ale także w urzędach czy szkołach, gdzie przygotowywanie eleganckich dokumentów, w efektownej formie, to codzienność. Wśród oferowanych w halach MAKRO produktów znajdziesz papier wizytówkowy Rexus, łączący wysoką jakość z korzystną ceną. Korzystając ze specjalnych programów IT, łatwo wydrukujesz na nim zarówno wizytówki, jak i inne potrzebne dokumenty, i będziesz zadowolony z ich jakości.

Etykiety, nalepki

Prowadzisz biuro, firmę, masz restaurację, hotel czy sklep? Na pewno często potrzebujesz etykiet i nalepek, które ułatwiają adresowanie listów i kopert, inwentaryzację towaru, mebli czy sprzętu. W MAKRO znajdziesz etykiety i nalepki doskonałej jakości i w korzystnych cenach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej dla Ciebie oferty.

Dowiedz się więcej o etykietach i nalepki

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Laminator, folie do laminowania

Chcesz, aby ważne dla Ciebie zdjęcia, dokumenty czy oferty handlowe efektownie się prezentowały, a także zostały zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych? Zainwestuj w laminator i zabezpieczaj je folią w swoim domu czy biurze, a na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Dowiedz się więcej o laminatorach

Może zainteresować Cię również:

Ergonomia pracy przy komputerze

Asortyment kalendarzy w MAKRO