MAKRO działa na polskim rynku już 1994 roku, czyli od prawie dwudziestu lat. Zajmuje się dystrybucją materiałów i urządzeń biurowych przeznaczonych zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla tych mniejszych. Dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach utrzymuje ciągle swoją wysoką pozycję i znajduje wielu nowych Klientów biznesowych, zadowolonych z fachowej obsługi i chętnych do dalszej współpracy. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do ich grona, już teraz zapoznaj się ze szczegółami przygotowanej specjalnie z myślą o Tobie oferty.

Produkty


Marki własne SIGMA i ARONasz asortyment

 • Konkurencyjne ceny

  MAKRO oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny. Regularne badania cen produktów sprzedawanych przez konkurencję pozwalają przygotować własną korzystną dla kieszeni każdego Klienta biznesowego ofertę, łączącą wysoką jakość z korzystnymi cenami.
 • Szeroka oferta artykułów

  Dbając o zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych klientów, stale poszerzamy swoją ofertę dodając do niej artykuły niezbędne w każdej firmie, biurze czy urzędzie, posiadające szerokie zastosowania, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród naszych produktów znajdują się więc artykuły droższe, najwyższej jakości, jak i w bardziej przystępnej cenie, ale również zapewniające wygodę i komfort użytkowania.

 • Zaufanie Klientów

  Makro Cash and Carry jest ze swoimi Klientami już niemal dwadzieścia lat. Dzięki tak długiemu stażowi na polskim rynku i ukierunkowaniu na zaspokojenie potrzeb polskich przedsiębiorców cieszy się dużym zaufaniem konsumentów, którzy są zadowoleni ze współpracy z tą uznawaną i cenioną na całym świecie siecią, łączącą jakość produktów i obsługi z korzystnymi cenami. Także i Ty możesz dołączyć do ich grona!


 • Zakupy online

  Pamiętając o tym, że osobisty zakup towaru w sklepach naszej sieci może być kłopotliwy lub mało komfortowy dla zapracowanych Klientów biznesowych, stworzyliśmy sklep internetowy MAKRO Biuro - Online. Pozwala on na sprawne wyszukanie potrzebnego produktu, złożenie zamówienia drogą elektroniczną i otrzymanie go przesyłką kurierską prosto do biura.

Trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące biuro bez papieru, niezbędnego, aby wydrukować dokumenty, faktury, wzory umów, materiały szkoleniowe itp. Papier komputerowy jest niezbędny również w urzędach, szkołach, a także w domu - czyli wszędzie tam, gdzie od czasu do czasu trzeba trzeba coś wydrukować.
W MAKRO znajdziesz papier komputerowy doskonałej jakości papier komputerowy marki EMERSON oraz nieco tańszy papier komputerowy marki SIGMA, obecnie produkowanej na tych samych liniach produkcyjnych co marka EMERSON. Obie marki gwarantują wysoką jakość wydruków, dostępne są w różnych formatach i z różną ilością warstw, w związku z czym na pewno wybierzesz papier odpowiedni dla charakteru Twojej pracy i rodzaju wykonywanych przez Ciebie wydruków.

Powiązane kategorie produktów

Skrzynki, pojemniki na dokumenty

Warto utrzymywać porządek wśród przechowywanych dokumentów - tylko wówczas znalezienie ich, gdy będą najbardziej potrzebne, nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Zaopatrz się w pojemniki na dokumenty i usprawnij archiwizację dokumentów w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej o skrzynkach, pojemnikach na dokumenty

Pióra kulkowe

To artykuły piśmiennicze, gwarantujące efektowny wygląd pisanym przez Ciebie tekstom, a także zwiększające komfort pisania. Są niezbędne w biurze, urzędzie, a także szkole, a ich używanie to prawdziwa przyjemność.

Dowiedz się więcej o piórach kulkowych

Pinezki, zszywki, spinacze, agrafki

Te z pozoru niewielkie artykuły biurowe potrzebne są każdego dnia w różnych sytuacjach, zarówno w domu, jak i w biurze czy szkole. Dowiedz się, jakie pinezki, zszywki i spinacze oferuje Ci MAKRO i od dzisiaj miej je zawsze pod ręką.

Dowiedz się więcej o pinezki, zszywki, spinacze, agrafki