Papier fotograficzny gwarantuje świetne odzwierciedlenie kolorów drukowanych przez nas zdjęć, projektów, sprawdzi się w przypadku folderów reklamowych, prezentacji czy albumów. W MAKRO znajdziesz wysokiej jakości papier fotograficzny marki SIGMA, a także Panta Plas oraz ARO, przeznaczony do drukarek atramentowych. Zapewniamy, że spełni on Twoje wymagania i pozwoli Ci na stworzenie wydruków na miarę Twoich oczekiwań.


Produkty

 • Papier fotograficzny ARO

  artykuly-biurowe-papier-fotograficzny-papier-fotograficzny-aro-180x110

  Papier o gramaturze 180g/m2 występuje w formacie A4, po 50 sztuk w opakowaniu.

 • Papier fotograficzny SIGMA

  artykuly-biurowe-papier-fotograficzny-papier-fotograficzny-sigma-180x110

  Dostępny w wersji wysoko błyszczącej (gramatura 180g/m2) lub wodoodpornej (gramatura 260g/m2). Pakowany po 50 arkuszy A4.

 • Papier fotograficzny Panta Plast

  artykuly-biurowe-papier-fotograficzny-papier-fotograficzny-pantaplast-180x110

  Papier w formacie 10x15 cm, pakowany po 50 sztuk. Jego gramatura to 180g/m2.


Marki własne SIGMA i ARONasz asortyment

 • Szeroka oferta produktów

  Z myślą o różnorodnych potrzebach Klientów powstała i ciągle urozmaicana jest oferta zawierająca szeroką gamę produktów niezbędnych w każdym biurze. Dbamy o to, aby zaspokoić potrzeby dotyczące użytkowania przedmiotów o różnym przeznaczeniu, jak i spełnić oczekiwania w obrębie wyszukanych preferencji dotyczących parametrów artykułu.

 • Zakupy online

  Aby usprawnić współpracę z klientem, stworzyliśmy możliwość dokonania zakupów sklepie internetowym MAKRO Biuro-online. Pozwala on na wyszukanie konkretnych materiałów i złożenie zamówienia, które zostaje dostarczone do wybranego miejsca, dzięki czemu masz możliwość oszczędzania tak cennego czasu.


 • Uznanie Klientów

  Zyskaliśmy duże zaufanie wśród Klientów biznesowych na polskim rynku. Pracujemy na nim już od 20 lat i co roku zyskujemy nowych zwolenników. Cenią oni jakość współpracy i są zadowoleni z oferty, o czym świadczy ciągle rosnące zainteresowanie oferowanymi przez nas usługami. • Konkurencyjne ceny

  W MAKRO, dbamy o swoich Klientów, troszczymy się również o ich portfele. Pamiętając o tym, aby dostarczać produkty o wysokiej jakości wykonania, bada rynek i panujące na nim ceny, ustalając własne stawki – tak, aby były konkurencyjne i najniższe.

Papier fotograficzny jest artykułem biurowym, który warto posiadać w asortymencie akcesoriów biurowych. Gwarantuje bowiem świetne odzwierciedlenie kolorów drukowanych przez nas zdjęć, projektów, świetnie sprawdzi się w przypadku folderów reklamowych, prezentacji czy albumów. W MAKRO znajdziesz wysokiej jakości papier fotograficzny marki SIGMA, a także Panta Plas oraz ARO, przeznaczony do drukarek atramentowych. Zapewniamy, że spełni on Twoje wymagania i pozwoli Ci na stworzenie wydruków na miarę Twoich oczekiwań.

Powiązane kategorie produktów

Flipcharty

Często prowadzisz prezentacje czy szkolenia i troszczysz się o to, aby prezentowane przez Ciebie informacje przekazywane były w sposób jak najbardziej czytelny? Zainwestuj w doskonałej jakości flipcharty dostępne w MAKRO, a nadasz prowadzonym przez siebie szkoleniom czy prezentacjom zupełnie nowy wymiar.

Dowiedz się więcej o flipchartach

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach