Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO Cash and Carry, działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat, jest największym i najbardziej uznanym dystrybutorem materiałów biurowych i urządzeń, bez których ciężko wyobrazić sobie pracę w każdej firmie czy przedsiębiorstwie. Oferowane przez nas produkty łączą wysoką jakość z korzystną, konkurencyjną ceną, dlatego naprawdę warto nam zaufać – powracający do nas stale Klienci są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu i obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!Produkty

 • Przybornik na wizytówki Donau

  Przybornik na wizytówki Donau

  Przybornik w standardowym rozmiarze 110x45x55mm wykonany z przezroczystego polistyrenu odpornego na pęknięcia.

 • Przybornik na biurko SIGMA

  Przybornik na biurko SIGMA

  Skład przybornika: spinacze, pinezki, długopis, ołówek, gumka, linijka, temperówka, nożyczki, zszywacz i rozszywacz.

 • Organizer do szuflad

  Organizer do szuflad

  Organizer Post-in (dług. 30 cm, wys. 5 cm, szer. od 26,5 do 46 cm) zawiera 2 bloczki samoprzylepne, 2 zakładki indeksujące oraz taśmę Scotch Magik.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Przybornik na biurko HAN

  Przybornik na biurko HAN

  Standardowy pojemnik ma wymiary 109x109x90 mm, 4 przegródki na przybory do pisania, przegródkę na spinacze. Dostępny w różnych kolorach.

 • Podajnik biurkowy

  Podajnik biurkowy

  Ułatwia sporządzanie notatek. Posiada bloczek samoprzylepny, taśmę Scoch Magic oraz zakładki indeksujące.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Pojemnik na długopisy HAN

  Pojemnik na długopisy HAN

  To efektowny pojemnik, do wyboru czarny lub niebieski, o wymiarach 66x109x95 mm. Z tyłu wygodna przegródka na wizytówki.

 • Przybornik na biurko Feniks

  Przybornik na biurko Feniks

  Dostępny w dwóch wariantach - prostokątny z rozsuwanymi szufladkami lub w kształcie walca z przegródkami różnej wysokości i obrotowymi szufladkami.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Podkładka na biurko

  Podkładka na biurko

  Podkładka posiada kalendarz i listwę ochroną, która zabezpiecza kartki przed zaginaniem.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Podajnik do karteczek

  Podajnik do karteczek

  W zestawie z notesem (100 karteczek w bloku), długopisem i taśmą. Jego wymiary to 13x8cm lub 5x4 cm.

  Sprawdź produkt w e-sklepie

 • Przybornik na biurko ICO

  Przybornik na biurko ICO

  Pojemnik o ergonomicznej formie, wymiary 75x75x110 mm. Wykonany jest z tworzywa abs, ma cztery komory.

 • Przybornik na wizytówki Cligo

  Przybornik na wizytówki Cligo

  Jest wykonany z przezroczystej pleksi, mieści 50 wizytówek. Efektowny design.

  Sprawdź produkt w e-sklepie


Marki własne SIGMA i ARONasz asortyment

 • Konkurencyjne ceny

  Dbając o dobro swojego Klienta, zwracamy szczególną uwagę na koszty, jakie ponosi on w momencie zakupu naszych produktów. Aby być konkurencyjnym i zapewnić dogodne warunki sprzedaży, badamy ceny artykułów oferowanych przez konkurencję i na tej podst wie wyceniamy własny towar. Korzystna cena idzie u nas zawsze w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością.

 • Szeroka oferta

  Pragnąc zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta swoich Klientów, w MAKRO wprowadzono szeroką ofertę produktów, którą nieustannie powiększa. Dbamy o to, aby umożliwić zakup artykułów o odmiennych funkcjach, ale chcemy również, aby proponowane produkty spełniały bardziej zindywidualizowane kryteria, takie jak wielkość, kształt, kolor itp. każdego z oferowanych akcesoriów biurowych.

 • Zaufanie Klientów

  Hale MAKRO cieszą się dużym uznaniem na polskim rynku spośród wszystkich dystrybutorów artykułów biurowych. Już od 20 lat jesteśmy razem ze swoimi Klientami, których zaufaniu zawdzięczamy w ogromnym stopniu swoją wysoką pozycję. Dzięki szerokiej ofercie i korzystnym cenom pozyskujemy coraz nowszych zwolenników, z zadowoleniem myślących o dalszej współpracy.

 • Zakupy online

  W ułatwieniu kontaktu z naszym Klientem pomaga sklep internetowy MAKRO Biuro-Online. Za jego pomocą zainteresowana osoba może odnaleźć pożądany towar, zamówić go bez trudu w korzystnej cenie, a potem odebrać przesyłkę kurierską, dostarczoną na podany w zamówieniu adres.

Organizery to bardzo przydatne w każdym biurze akcesoria, pozwalające udoskonalić i usprawnić organizację codziennych zajęć, a także prawidłowo zagospodarować miejsce na biurku, czyniąc w ten sposób pracę prostszą i bardziej efektywną. Uważa się bowiem, że dobrze zorganizowane miejsce pracy jest jednym z najważniejszych czynników, jakie mają wpływ na nasze skupienie w czasie wykonywania konkretnych czynności w biurze, pomaga także w trakcie nauki, przyswajania ważnych informacji czy rozwiązywania problemów. W MAKRO znajdziesz szeroką ofertę przyborników i organizerów, wśród których znajdziesz takie produkty, jakich będziesz potrzebować. Niedrogie, ale atrakcyjne wizualnie i eleganckie - na pewno spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W ofercie mamy przyborniki na wizytówki, na biurko, organizery do szuflad itp. takich marek jak Donau, SIGMA, HAN, Cligo, czy Feniks, w różnych kolorach i cenach. 

Powiązane kategorie produktów

Korektory

W ważnym dokumencie pojawił się błąd? Nie musisz tworzyć go od nowa - sięgnij po korektor, a po omyłce nie będzie ani śladu. W ofercie MAKRO znajdziesz szybkoschnące i łatwe w użyciu korektory, dzięki którym unikniesz niepotrzebnego przepisywania ważnych pism czy uzupełniania formularzy na nowo. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej o korektorach

Kleje

Ciężko wyobrazić sobie dobrze funkcjonujące biuro czy firmę bez jednego z podstawowych akcesoriów biurowych, jakim jest klej, niezbędny, gdy trzeba skleić różne materiały - zarówno lekkie, typu papier czy tkanina, jak i cięższe - szkło czy metal. Poznaj pełną ofertę MAKRO i wybierz kleje, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Dowiedz się więcej o klejach

Papier wizytówkowy

Wysokiej jakości papier wizytówkowy to podstawa, jeżeli chcemy przygotować efektowne zaproszenia, dyplomy czy wizytówki. Zobacz ofertę MAKRO z papierem wizytówkowym przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Dowiedz się więcej o papierze wizytówkowym