Nie jesteś naszym Klientem?

Załóż kartę MAKRO teraz

MAKRO jest jedną z wiodących firm na polskim rynku, dystrybuujących materiały oraz urządzenia biurowe. Swoimi artykułami zaopatruje zarówno duże zespoły biurowe, jak i drobnych przedsiębiorców. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie, jaką przygotowuje dla swoich sklepów, a także dzięki przyjaznym klientowi sposobom współpracy. W trosce o dobro swoich klientów i chęć budowania trwałych relacji szczególną wagę przykładamy do wysokiej jakości i konkurencyjnych cen naszych produktów.

MAKRO to uznany w całej Polsce dystrybutor akcesoriów niezbędnych w każdym biurze, w tym ołówków, używanych na co dzień przez każdego z nas. Jeżeli prowadzisz biuro, masz firmę, dzieci w wieku szkolnym, codziennie robisz listy zakupów, notatki itp., na pewno dbasz o to, aby mieć je zawsze pod ręką. MAKRO oferuje swoim klientom szeroki wybór ołówków dobrze znanych marek, takich jak BIC, STABILO, a także marek ARO oraz SIGMA, dostępnych jedynie u nas. Znajdziesz u nas ołówki o różnej twardości i w różnych kolorach - od klasycznych, idealnie sprawdzających się w biurach, po kolorowe, także neonowe, radosne, a przez to poprawiające samopoczucie. Dodatkowo w ofercie mamy także temperówki i gumki ołówkowe.


ProduktyMarki własne SIGMA i ARO


Nasz asortyment

 • Zaletą produktów

  Niewątpliwą zaletą produktów oferowanych przez MAKRO są niskie ceny. Staramy się, aby były one konkurencyjne i atrakcyjniejsze niż ceny proponowane przez inne firmy działające na rynku, zachowując przy tym wysoką jakość artykułów.

 • Niskie ceny

  Niewątpliwą zaletą produktów oferowanych przez MAKRO są niskie ceny. Staramy się, aby były one konkurencyjne i atrakcyjniejsze niż ceny proponowane przez inne firmy działające na rynku, zachowując przy tym wysoką jakość artykułów.

 • Zakupy online

  MAKRO Biuro-Online jest to sklep internetowy stworzony w celu polepszenia jakości współpracy naszej firmy z klientem. Możliwość wyszukania pożądanego artykułu i zamówienia go za pomocą sieci jest wygodna i ułatwia przedsiębiorcy dokonanie zakupu w szybkim tempie. Produkty przesyłane są bezpośrednio do biura co znacznie zmniejsza konieczność zaangażowania się w proces zakupowy kontrahenta.

 • Zaufanie Klientów

  MAKRO współpracuje z polskimi przedsiębiorcami już od 20 lat. Z każdym rokiem rośnie liczba sympatyków tej sieci sklepów, na co dowodem może być długi staż działalności i ciągłe rozszerzanie się zasięgu działań firmy. Wieloletnie funkcjonowanie jest zasługą zaufania, jakim obdarzają nas zarówno mali, jak i więksi klienci.MAKRO to uznany w całej Polsce dystrybutor akcesoriów niezbędnych w każdym biurze, w tym ołówków, używanych na co dzień przez każdego z nas. Jeżeli prowadzisz biuro, masz firmę, dzieci w wieku szkolnym, codziennie robisz listy zakupów, notatki itp., na pewno dbasz o to, aby mieć je zawsze pod ręką. MAKRO oferuje swoim klientom szeroki wybór ołówków dobrze znanych marek, takich jak BIC, STABILO, a także marek ARO oraz SIGMA, dostępnych jedynie u nas. Znajdziesz u nas ołówki o różnej twardości i w różnych kolorach - od klasycznych, idealnie sprawdzających się w biurach, po kolorowe, także neonowe, radosne, a przez to poprawiające samopoczucie. Dodatkowo w ofercie mamy także temperówki i gumki ołówkowe – akcesoria niezbędne dla każdego, kto do pracy używa właśnie ołówków.

Powiązane kategorie produktów

Koperty

Wysyłka ważnych dokumentów czy towarów o mniejszych gabarytów to często codzienność wielu z działających obecnie na polskim rynku firm. Niezbędnym akcesorium w tym zakresie są koperty. W MAKRO znajdziesz koperty występujące w różnych wariantach kolorystycznych i wielu rozmiarach. Poznaj szczegóły naszej oferty już teraz.

Dowiedz się więcej o kopertach

Deska z klipsem

Często pracujesz w warunkach nietypowych, np. w terenie, bywasz na konferencjach czy wykładach, i musisz coś notować? Koniecznie zaopatrz się w praktyczną deskę z klipsem, która ułatwi Ci pisanie i organizację Twoich notatek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dowiedz się więcej o deskach z klipsem

Organizatory i organizery biurowe

Kluczem do efektywności każdej pracy jest jej dobra organizacja. Ułatw sobie zadanie, dbając o ergonomię na stanowisku pracy i elegancki design i sięgnij po przyborniki i organizery na biurko, a na pewno poczujesz różnicę. Teraz przybory do pisania, karteczki do notatek i inne akcesoria będziesz mieć zawsze pod ręką. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!


Dowiedz się więcej o organizatorach, organizerach biurowych